МЕНЮ


30 березень 2018 - 06:35

Відкритий діалог з громадою


У Кропивницькому запрацювала оновлена «гаряча» лінія міського голови.
Для скорочення часу на вирішення проблем, які порушує громада,"гарячу" лінію міського голови об’єднали в єдину систему з операторами комунального підприємства “Аварійно-диспетчерська служба”.
Із квітня цього року працівники “гарячої” лінії, як і їхні колеги з КП “АДС”, почнуть працювати в цілодобовому режимі, що дозволить мешканцям обласного центру звернутись по допомогу для отримання консультацій чи подачі скарг у будь-який час.
На презентацію оновленої служби, яка відбулась 26 березня у приміщенні КП “АДС”, завітали міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов. Вони поспілкувались з операторами “гарячої” лінії, оглянули відремонтовані кабінети, ознайомились із програмним забезпеченням, яке дозволяє не просто тримати діалог із населенням, а й відстежувати хід виконання того чи іншого звернення.
– Ми встановили сучасний програмний комплекс, який об’єднує усі комунальні підприємства міста, – розповів координатор сервісного центру Андрій Лейбенко. – Тобто одразу після завершення вхідного дзвінка на “гарячу” лінію заявку на моніторі свого комп’ютера вже буде бачити фахівець комунальної служби. Така система дозволить вирішувати максимум проблем містян у короткий термін. Отже, оператор оформлює заявку від громадянина і визначає підприємство, відповідальне за ситуацію, що склалася. Отримувач заявки після ознайомлення у програмі встановлює статус “взято до роботи” і має одразу виїхати на місце для вирішення проблеми. Опісля відповідальна особа під заявкою пише, що робота виконана. Оператор весь час відстежує інформацію про виконання робіт комунальними службами і обов’язково в телефонному режимі має отримати від виконавця підтвердження про усунення проблеми. Тільки після цього оператор у програмі може закрити заявку.
Андрій Лейбенко наголосив, що така організація роботи операторів “гарячої” лінії та працівників комунальних підприємств у найближчому майбутньому дасть можливість відійти від відповідей на папері. У планах – долучити до системи управління розвитку транспорту та зв’язку, щоб оператори мали змогу в режимі онлайн відслідковувати рух громадського транспорту.
– Далеко не всюди в Україні влада пішла на відкритий діалог із громадою, організувавши дієву “гарячу” лінію, – зазначив Андрій Райкович. – Це не лише прогресивна форма спілкування із громадянами, а й велика відповідальність, оскільки найчастіше люди звертаються не з подяками, а з претензіями, з приводу критичних або аварійних ситуацій, які потребують негайного вирішення. Для цього і була створена комбінована система, яка допоможе оперативно реагувати і вирішувати проблеми кропивничан. Спочатку ми просто створили “гарячу” лінію, а ось тепер вона адаптована до єдиної системи, щоб мати зворотний діалог з громадою, знати її реакцію на ту чи іншу проблему в будь-якій сфері міського господарства, включаючи не лише комунальні проблеми, а й освітні, медичні, транспортні.
Протягом квітня сервісний центр працюватиме у тестовому режимі. У планах – до кінця першого півріччя долучити до системи усі комунальні служби, у тому числі – й підприємство “Екостайл”, яке займається вивезенням сміття.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38032 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua