МЕНЮ


31 грудень 2015 - 18:19

Віднині – зі знижками


25 грудня почала працювати програма "Соціальна картка". У двох крамницях торговельної мережі "Ятрань" та п’яти – "Копилка" власники карток уже могли придбати продукти за зниженими цінами.

У цей день кіровоградський міський голова Андрій Райкович відвідав по одному магазинові обох мереж.

У крамниці "Ятрані" на вулиці Пацаєва пенсіонери мали можливість придбати з десятивідсотковою знижкою макарони, крупи, олію, молоко, масло, сир кисломолочний, хліб, ковбасні вироби, фарш. Біля цих товарів, на які діє знижка, встановлено два цінники, на яких вказано вартість товару зі знижкою і без неї.

– Програмою передбачено обмеження в нормах придбання товарів за знижкою, – розповіла виконавчий директор ТДВ "М`ясокомбінат "Ятрань" Наталія Артеменко, – але ми поки що їх не застосовуємо. Багато залежатиме від того, як нас підтримають постачальники: якщо поставки задовольнятимуть у повному обсязі, обмежувати покупки не будемо…

Широкий вибір продуктів, на які встановлено десятивідсоткову знижку, представлено і в супермаркеті торговельної мережі "Копилка", що на вулиці 50 років Жовтня.

– Ми розуміємо, що сьогодні певна категорія мешканців міста потребує допомоги, тому без вагань підтримали проект міського голови, – відзначив директор мережі "Копилка" Михайло Бєжан. – Участь у соціальній програмі певним чином вигідна і торгівлі. Покупець із соціальною карткою переважно купує у нас й інші товари за звичайною ціною, тож збільшується товарообіг. Якщо обласна влада підтримає проект, то відкриємо соціальні відділи і в магазинах у районах області…

На необхідності тісної співпраці з обласною владою наголосив і Андрій Райкович. Він звернув увагу, що знижок немає на яйця і твердий сир.

– Ці товари виробляються у нас в області. Тому ми хотіли б бачити дані підприємства серед партнерів проекту "Соціальна картка", – зазначив очільник міста. – Для цього будемо домовлятися як з керівниками підприємств, так і облдержадміністрацією.

Андрій Райкович висловив переконання, що до соціального проекту приєднуватимуться й інші торговельні об’єкти Кіровограда та що діалог між владою і бізнесом буде чесним, взаємовигідним, а соціально відповідальним підприємствам, які працюють на користь громади, міська влада завжди йтиме назустріч при розгляді питань їх розвитку.

Керівник міста подякував колективам магазинів, які відвідав, за уважне ставлення до покупців і побажав їм усього найкращого, зокрема і вдалої передноворічної торгівлі.

Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3692 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua