МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 17:44

Віднині замість Державної житлово-комунальної інспекції комунальну галузь курируватиме інспекція ДАБК


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. N 549 «Про утворення територіальних органів Державної архітектурно-будівельної інспекції» Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області є правонаступником прав та обов'язків Державної житлово-комунальної інспекції у Кіровоградській області.

Відповідно до положення про інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області затвердженого наказом Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 2 червня 2011 року №22 здійснює в межах своїх повноважень державний контроль за дотриманням:
виконавцями/виробниками житлово-комунальних послуг правил технічної експлуатації систем водопостачання, каналізації та теплопостачання, технічних вимог до засобів обліку і регулювання споживання води і теплової енергії, кількості та якості житлово-комунальних послуг (крім суб'єктів природних монополій, суб'єктів господарювання, що провадять діяльність на суміжних ринках у сфері централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення і є ліцензіатами національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, та суб'єктів господарювання, що здійснюють комбіноване виробництво теплової і електричної енергії та/або використовують нетрадиційні чи поновлювані джерела енергії);
юридичними і фізичними особами державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою, за винятком контролю у сфері квітково-декоративного насінництва;
органами місцевого самоврядування норм та правил у сфері поховання та похоронної справи;
суб'єктами у сфері житлово-комунального господарства державних стандартів, правил і норм у сфері поводження з побутовими відходами;
суб'єктами у сфері житлово-комунального господарства правил і норм технічної експлуатації житлових будинків, користування прибудинковими територіями та правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області здійснено аналіз роботи у сфері житлово-комунального господарства за серпень-вересень 2011 року за результатом якого встановлено, що за 2 місяці 2011 року проведено 3 планові перевірки суб’єктів господарювання у сфері житлово-комунального господарства відповідно до затверджених квартальних Планів. За результатами перевірок, суб’єктам житлово-комунального господарства де були виявлені порушення вимог чинного законодавства, надано 3 розпорядження, з яких на даний час частково виконано 1.

Інспекцією підготовлено та направлено листами пропозиції органам місцевого самоврядування щодо усунення виявлених недоліків та необхідності вжиття заходів з покращення роботи у сфері житлово-комунального господарства підприємств.

За дорученням Держархбудінспекції України було створено робочу групу з перевірки стану готовності підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону 2011/2012 року по Кіровоградській області. Вибірково перевірено 6 теплопостачальних організацій, 63 об’єкти соціально-культурного призначення (школи, інтернати, дитячі садки, позашкільні заклади, заклади медицини), 37 житлових будинків. Перевірки проведено у м. Кіровограді, Світловодську, Знам'янці, Олександрії та м. Долинська.

Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду працівники Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області прийняли участь у засіданні 5 комісій з підготовки до опалювального періоду 2011-2012 років та на 2 засіданнях щодо стану його проходження.

Інспекторами було підписано 3876 паспортів готовності житлових будинків.

Для поліпшення інспекторської діяльності Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області проводить активну роботу по залученню та відбору кваліфікаційних кадрів громадських інспекторів.

Інспекція проводить роботу із зверненнями громадян, надходять телефонні дзвінки громадян з питань, якості та обсягу надання житлово-комунальних послуг, стану проходження опалювального періоду, питання теплопостачання, благоустрою, експлуатації та ремонту житла, оплати за житлово-комунальні послуги, ремонту інженерних споруд та комунікацій, водопостачання, роботи ліфтів, поліпшення житлових умов та інші на які надані обґрунтовані відповіді, згідно з положеннями чинного законодавства.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області має свій офіційний веб-сайт www.dabk.kr.ua .

Звертаємо увагу мешканців Кіровоградської області, що у разі виявлення фактів неналежної та неякісної підготовки житлових будинків до роботи в зимових умовах, ненадання або надання житлово-комунальних послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних, пропонуємо інформувати Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області за тел.: 22-36-16.30 жовтень 2011 - 11:10
валентина жиган (вст)

Почему растут тарифы,а в подъездах по 15 лет нет ремонта. Так по улице Гер.Сталинграда 36 к.1 на 10 этаже стена после дождей покрывается грибком, а электрощит держиться на честном слове,а не на болтах.В лифт противно зайти, полная антисанитария,зато я за него буду уже платить более 20 грн.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35456 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua