МЕНЮ


1 червень 2012 - 17:53

Відпочивають на повну


– У нашому таборі діють 25 загонів, оздоровленням охоплено 450 учнів, – розповідає директор табору Тетяна Вдовиченко. – Діти тут перебувають майже цілий день – з 8-ї до 16-ї години. Кожен день у нас тематичний. Малеча активно готується до Дня казки, старші учні – до днів мистецтва, історії, краєзнавства, спорту. Словом, створено всі умови, щоб наші вихованці мали змогу оздоровитись, відпочити, розширити кругозір, відвідуючи мистецькі заходи, заклади культури, здійснюючи екскурсії рідним містом, виїжджаючи на природу.

У таборі діють гуртки "Господарочка", "Сувенір", хореографічний, співів, шахів та краєзнавчий.
Табір відкрився 28 травня і діятитме до 15 червня. Для дітей організоване триразове харчування, для учнів молодших класів обладнано спальні кімнати, де ті можуть перепочити. А для старшокласників створено профільні загони, в яких можна надолужити свої знання з іноземних мов, української мови та літератури, економіки. У таборі працюють 45 викладачів.

Тетяна Віталіївна переконана, що літній відпочинок у стінах навчального закладу не став би таким змістовним без допомоги батьків. Саме вони підтримали ідею активного дозвілля власних дітей, допомогли із обладнанням ігрових кімнат, завезли пісок на дитячий майданчик, беруть активну участь в організації заходів. Прикметно, що в Книзі відгуків, яку завели перед початком табірної зміни, є лише схвальні відгуки та подяки за те, що кожного вечора дітлахи повертаються додому з купою вражень і бажанням наступного дня знову прийти до рідної школи, де їх чекають нові розваги, зустрічі, спілкування з друзями, словом, активне дозвілля.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35796 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua