МЕНЮ


20 листопад 2013 - 13:31

Відтепер укладати угоди з відчуження окремих об’єктів нерухомого та рухомого майна можна виключно за наявності спеціальної оцінки


Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що з 1 листопада 2013 року змінено правила оцінки рухомого та нерухомого майна для цілей оподаткування.
Відповідно до норм Податкового кодексу України для оподаткування податком на доходи фізичних осіб дохід від продажу об’єкта нерухомого та рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону.
Під час проведення операцій з відчуження об’єктів нерухомого та рухомого майна нотаріус посвідчує відповідний договір купівлі-продажу (міни) об’єктів такого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) за наявності документа про оцінку майна та документа про сплату до бюджету податку.
1 листопада 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 № 231, відповідно до положень якої оцінку майна зможуть здійснювати лише спеціалізовані суб’єкти оціночної діяльності, які мають відповідний сертифікат на здійснення такої діяльності.
Отже, для цілей оподаткування із зазначеної дати громадяни України можуть укладати угоди з відчуження окремих об’єктів нерухомого та рухомого майна виключно за наявності спеціальної оцінки. Пол це повідомляє прес служба Кіровоградської ОДПІДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33132 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua