МЕНЮ


2 жовтень 2014 - 12:41

Військова підготовка повертається у школи


У Кіровограді запроваджується проект "Захист Вітчизни", в рамках якого учні десятих класів будуть опановувати ази військової підготовки.

Першого жовтня заступник міського голови Вадим Дрига та начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко відвідали загальноосвітній навчальний заклад №16 та ознайомилися з матеріальною базою кабінету "Захист Вітчизни". Для кабінету придбано мультимедійний комплекс та інтерактивний лазерний тир (перший в Україні для загальноосвітніх закладів), що дає можливість педагогам проводити практичні заняття з вогневої, прикладної фізичної, тактичної підготовки.

– Цей проект втілює в життя управління освіти міської ради з 1 вересня нинішнього року, базовими школами визначено ЗОШ №№16, 26 та Кіровоградська школа-інтернат, – зазначила Лариса Костенко. – Реалізація даного проекту стала можливою завдяки вчителю вищої категорії Сергію Савенку, який має військово-педагогічну освіту та педагогічне звання "старший вчитель". Цей проект став змістом його життя. Вчитель не тільки на високому рівні володіє інтерактивними та інформаційними технологіями, але й вболіває за якісне виконання своєї справи.

Тільки завдяки поєднанню завдань, які ставлять перед педагогами час і держава, підтримці керівництва міста та творчій праці вчителя дало змогу втілити в життя даний проект.

Саме такий підхід до викладання предмета "Захист Вітчизни" не теоретично, а практично навчати дітей, які в майбутньому зможуть захищати Батьківщину, надавати першу долікарську допомогу на полі бою, користуватися зброєю, зробить наших учнів справжніми захисниками Вітчизни.

Побувавши на уроці у школі №16, представники влади намітили подальші плани щодо укомплектування кабінету "Захист Вітчизни" навчальною зброєю, муляжами, засобами індивідуального захисту, щоб старшокласники на практиці отримували досвід та навички використання цих предметів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3823 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua