МЕНЮ


22 грудень 2004 - 16:52

В УЛЬЯНОВЦІ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДКРИТО БУДІВНИЦТВО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНУ


Перед святковим відкриттям частини мешканці районного центру змогли стати глядачами та учасниками широкомасштабної акції "Обери безпеку", під час якої було продемонстровано можливості пожежно-рятувальної техніки. Погодьтеся, небагатьом доводилося на власні очі спостерігати, як діють в умовах надзвичайної ситуації працівники народної служби порятунку. Присутні змогли прийняти участь у різноманітних конкурсах та вікторинах.

Церемонію урочисто відкрив заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій полковник внутрішньої служби Володимир Муха, котрий подарував області новий аварійно-рятувальний автомобіль. У своєму вітальному слові він висловив велику подяку людям, які доклали чималих зусиль для створення новобудови. До його привітань приєднався і начальник ГУМНС України в Кіровоградській області генерал-майор служби цивільного захисту Олександр Адамович. У своїй промові Олександр Вікторович зазначив, що будівництво на цьому не закінчується, адже незабаром до завершення підходять роботи по спорудженню частини в Маловисківському районі. Далі слово отримали почесні гості, серед яких були перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Грінченко і голова районної держадміністрації Василь Журавель.

Прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.76137 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua