МЕНЮ


23 сiчень 2013 - 10:54

В УМВС розглянули результати роботи за минулий рік


22 січня в Управлінні МВС України в Кіровоградській області відбулося засідання колегії за участю керівників галузевих служб апарату та міськрайорганів, на якому правоохоронці підбили підсумки діяльності за минулий рік та визначили пріоритетні завдання на наступний рік.

Насамперед, т.в.о. начальника УМВС в області полковник міліції Руслан Бугринець відзначив роботу кількох районних підрозділів, які за підсумками внутрішньообласного ранжування серед міськрайвідділів регіону показали найкращі результати. Такими було визнано Знам’янський міський відділ, Маловисківський та Олександрійський райвідділи міліції. Начальники цих міськрайорганів отримали подяки.

Особливу увагу присутніх Руслан Андрійович звернув на основні завдання у діяльності ОВС на 2013 рік, що були озвучені Міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком на колегії МВС України. До них керівництвом держави віднесено захист прав і свобод людини, протидію злочинним посяганням у сфері використання бюджетних коштів, незаконному обігові наркотичних речовин тощо. Чимало уваги також керівництво відомства приділяє функціонуванню та подальшій розбудові центрів надання населенню адміністративних послуг, що працюють за принципом «єдиного вікна». Адже «головний критерій оцінки роботи міліції – це рівень безпеки та довіра громадян».

Друга частина засідання колегії УМВС була присвячена аналізу підсумків роботи органів внутрішніх справ області за минулий рік. Зокрема, було відмічено, що за майже 11 місяців 2012 року органами внутрішніх справ регіону зареєстровано більше 76 тисяч заяв та повідомлень громадян. За результатами їх розгляду було порушено майже 9,5 тисяч кримінальних справ.

З початку дії нового Кримінального процесуального кодексу – у листопаді-грудні 2012 та перші два тижні 2013 року – до ОВС області від громадян вже надійшло більше 15 тисяч заяв та повідомлень, з них понад 8,5 тисяч з ознаками кримінальних правопорушень.

Завдяки вжитим працівниками міліції заходам на території області у минулому році зменшилась на понад 13 % кількість скоєних умисних убивств, розбоїв – на майже 34 %, грабежів – на 20%, крадіжок – на 6 %, ДТП зі смертельними наслідками – на 20 % та заволодінь транспортними засобами – на 19 %.

Також у результаті проведення низки заходів, спрямованих на поліпшення оперативної обстановки у місті та області, на 18 % вдалося знизити кількість злочинів, скоєних у громадських місцях, у тому числі на вулицях – на 31 %.

Наприкінці засідання колегії керівники окремих підрозділів УМВС та міськрайорганів на місцях отримали доручення у найкоротший термін усунути наявні недоліки за напрямками оперативно-службової діяльності та спрямувати зусилля на подальшу стабілізацію криміногенної ситуації в регіоні.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41129 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua