МЕНЮ


11 вересень 2015 - 11:17

Іван Марковський: Кіровоградці можуть оцінити якість і обсяги ремонту доріг в обласному центрі


У Кіровограді триває масштабний ремонт доріг. Нині дорожники працюють відразу на декількох вулицях – Жуковського, Пушкіна, Покровській та Київській, у провулку Фортечному виконуються підготовчі роботи.

– Київська – одна із найпроблемніших вулиць у Кіровограді, – зазначив секретар міської ради Іван Марковський. – Це і транспортна магістраль з надзвичайно пожвавленим рухом і ділянка, де пролягає магістральний теплопровід. Цього року ми домоглися поєднання виконання ремонтних робіт: тепловики замінили труби на найскладнішій ділянці мережі – під перехрестям вулиць Київської та Олени Бур’янової, а дорожники поклали якісний асфальт. Такий підхід ми застосовуватиме і надалі – це значною мірою продовжить термін експлуатації дорожнього покриття.

Хоч проектом передбачено лише поточний ремонт дороги на вулиці Київській, спеціалісти “Облавтодору” фактично суцільною стрічкою поклали новий асфальт на відрізку від вулиці Фрунзе до парку Космонавтів. Загальний бюджет ремонту цієї вулиці становить близько 1,2 мільйона гривень. При цьому за результатами тендерних торгів вартість виконання робіт зменшилася порівняно з попередніми розрахунками на 300 тисяч гривень.

– Дорожники дотримуються запланованих термінів ремонту, – наголосив Іван Марковський. – Міська влада тримає хід робіт на особливому контролі. Адже цього року необхідно освоїти понад 27 мільйонів гривень на виконання капітальних і 26,5 мільйона гривень – на поточний ремонт дорожнього покриття. Ще майже 21 мільйон гривень на капремонти має надійти з державного бюджету у вигляді субвенції. Кіровоградці вже мають можливість оцінити якість виконаних робіт, і це – тільки початок.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3617 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua