МЕНЮ


18 жовтень 2019 - 11:27

Вчасна сплата податків на землю – більше ремонтів об’єктів інфраструктури міста


12 жовтня депутат міської ради Кропивницького Олег Краснокутський провів зустріч з мешканцями частини свого виборчого округу – мікрорайону Новомиколаївка.

Олег Краснокутський прозвітував про зроблене. Депутата підтримали керівники виконавчих органів міської ради та очільники комунальних підприємств міста.

Містяни ж озвучили проблеми мікрорайону – комунальні, благоустрою територій, ремонту водопровідно-каналізаційних мереж, навісів над під’їздами, оренди підвальних приміщень будинків. Занепокоєння викликали, зокрема, просадка будинку по вулиці Олени Теліги, 10 та необхідність відновлення роботи ліфта в будинку по вулиці Короленка 58/12.

Ремонт ліфта коштує близько 160 тис. грн, і на це, за словами депутатами, на сесії міськради 8 жовтня вже було виділено кошти.

– З ліфтом ситуація достатньо серйозна, – підтвердив Олег Краснокутський. – Він потребує капітального ремонту, а його вартість становить близько 160 тисяч гривень. За планом, ремонт мав бути виконаний наступного року, але на останній сесії міська рада внесла необхідні зміни до галузевої програми ЖКГ і виділила такі необхідні кошти на ремонт двох ліфтів у місті на загальну суму 300 тисяч гривень. Тож частина цих коштів буде використана і на ремонт ліфта у будинку по вулиці Короленка. Триває експертиза об’єкта та виготовляється проектно-кошторисна документація. Планується, що роботи будуть виконані до кінця жовтня.

Долю ж будинку по вулиці Олени Теліги, де зафіксовано просадку будівельних конструкцій, прояснила начальник ЖЕО №1 Світлана Ковальова. За її словами, вже наступного тижня відбудеться засідання утвореної спеціальної комісії, яка вивчить проблему та визначить шляхи її вирішення.

Під час зустрічі Олег Краснокутський звернув увагу містян на проблему недостатнього наповнення міського бюджету, зокрема через несплату у повному обсязі податків та орендної плати на землю, що в кінцевому результаті не дає можливості повноцінно фінансувати заплановані міською владою ремонтні і будівельні роботи на об’єктах соціальної інфраструктури Кропивницького.

– Станом на сьогодні маємо дефіцит бюджету близько 30 мільйонів гривень через заборгованість по земельних платежах, – наголосив Олег Краснокутський. – Стільки ж не вистачає, аби закрити питання виплати заробітної плати працівникам освіти і охорони здоров’я. Тож усі, хто набрав землі, має терміново погасити борги і сплатити кошти до міського бюджету відповідно до закону. Місто має сьогодні 142-ох боржників.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37457 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua