МЕНЮ


23 квiтень 2010 - 09:51

Вшанували вдів померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


- Страшна трагедія, яка сталася 24 роки тому, єднає нас єдиним болем, єдинми спогадами про ті жахливі події, - зазначив Володимир Тихонович. - Подвиг тих, хто пройшов через горнило війни з атомом, назавжди записаний в літопис історії людства, і ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв, які рятував рідну землю від страшного лиха. Ми повинні на всіх рівнях влади - і державного, і місцевого докласти зусиль для того, щоб більше не допустити такої страшної аварії. Сьогодні всі - від Президента до рядового працівника органу місцевого самоврядування повинні вживати заходів, аби забезпечити соціальний захист постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, родин ліквідаторів, яких уже немає з нами. Як міський голова, запевняю вас, що міська влада зробить все можливе для того, аби допомогти розв'язати ваші проблеми. Бажаю вам міцного здоров'я, довголіття та достатку.

Володимир Пузаков та секретар Кіровоградської міської ради Володимир Слівнов вручили більше 120 вдовам померлих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС конверти із грошовою допомогою.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36296 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua