МЕНЮ


14 травень 2021 - 09:14

Вдячні їм за вилікуваних і врятованих
У Міжнародний день медичної сестри, 12 травня, на подвір’ї музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза, що на вулиці В. Чміленка, 65, відбулося віншування медичних сестер Кропивницького, яких представляли два десятки їхніх колежанок, з професійним святом.

Привітали медичних сестер міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Олег Колюка, заступник міського голови Сергій Колодяжний, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва, начальниця управління охорони здоров'я міської ради Оксана Макарук, голова обласної профспілкової організації працівників охорони здоров’я України Лариса Козлова, а також кропивницькі музиканти й співаки.На затишному подвір’ї музичної школи з прикрашеною надувними кульками з нагоди свята сценою зібралися представниці однієї з найважливіших професій – медсестри – і охочі привітати їх та їхніх посестер з професійним святом. Без їхніх рук, знань, сумління й хоробрості як інші хвороби, так і навалу коронавірусу неможливо було б долати і стримувати. Тож їм подякував за це від громади Кропивницького міський голова Андрій Райкович:

– Жодну хворобу, якої б складності вона не була, дуже важко подолати без допомоги медичної сестри. Не лише ж медикаменти рятують людське здоров’я, а й проста, щира усмішка. У нашому місті – професійна медсестринська спільнота. І я як міський голова дуже хочу, щоб у всіх наших медичних закладах ви мали комфортні умови для роботи. Тож міська влада поступово, систематично втілює це завдання в життя. COVID-19 змінив медичну галузь, викрив проблеми в сфері охорони здоров'я й кардинально реорганізував усе наше буття. Щоб рятувати людські життя, ви робите надзвичайно важливу справу. Від громади міста, від депутатів міської ради, виконавчого комітету щиро дякую всім вам за вашу самовіддану й жертовну роботу. Дякую всім медичним сестрам за мужність, терпіння, витримку. Безмежного вам здоров‘я, а в колективах – атмосфери поваги й любові!Міський голова та секретар міської ради вручили медичним сестрам за вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я Кропивницького, високий професіоналізм при наданні кваліфікованої медичної допомоги, сумлінну працю та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри грамоти й подяки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету, а також іменні годинники від міського голови. Вручила профспілкові відзнаки медсестрам голова обласної профспілкової організації працівників охорони здоров’я України Лариса Козлова.

Грамоти отримали Наталія Горбенко, Світлана Ігнатьєва, Людмила Кондратенко, Тетяна Петраченко, Марина Развіна, Тетяна Чижик. Подяки міської ради було оголошено Інні Байбороші, Олені Гаршан, Наталії Драч, Марині Мальованій, Марині Профатило, Яні Ярошенко, а також медичному братові Родіонові Круцу. Іменні годинники від міського голови отримали Оксана Возіян, Інна Заносієнко та Інна Корсун.

– Вдячна міському голові й депутатам за те, що працівники нашого медичного закладу, центральної міської лікарні, завдяки ремонтам, будівництву й оновленню медичного обладнання відчувають себе важливими й необхідними для кропивничан. Цього святкового дня бажаю колегам здоров’я, наснаги, добра й щоб у нас було менше хворих на COVID-19, щоб пандемія якнайшвидше закінчилася, – побажала після нагородження старша медична сестра дитячого інфекційного відділення центральної міської лікарні Оксана Возіян.

– Навіть цей святковий день для нас, медсестер, – робочий, душевні сили й тепло нам потрібні щодня – і в свято, і в будень, аби якомога якісніше виходжувати хворих. Найскладніше в нашій роботі, як на мене, це проводжати людей не додому. До цього звикнути не можна. А найкраще – це коли люди своїми ногами йдуть від нас, а потім приходять і дякують за те, що лікарі, медсестри, санітарки зробили все, що могли, для їхнього одужання, – розповіла старша медична сестра відділення гострої судинної неврологічної патології для хворих з порушенням мозкового кровообігу № 1 міської лікарні швидкої медичної допомоги Інна Заносієнко.

Після нагородження кропивницькі музиканти й співаки подарували присутнім на відзначенні Міжнародного дня медичної сестри святковий концерт. Для них грали й співали викладачі музичних шкіл й артисти з міського культурно-дозвіллєвого центру Денис Чернецький (саксофон), Володимир Лобач та Олексій Іванов (гітари), Ілона Крицька й Оксана Константінова (обидві – вокал).

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.46496 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua