МЕНЮ


12 квiтень 2019 - 12:14

Велике весняне прибирання


Щодня працівники кропивницького комунального підприємства «Універсал - 2005» наводять лад на вулицях обласного центру. Дві машини “Глобус” прибирають сміття на транспортних магістралях міста. Проїжджу частину вулиць Ушакова, Волкова, Садової та Межового бульвару очистили з допомогою спеціалізованої техніки Scandia.

Також комунальники замінили каналізаційний люк по вулиці Великій Перспективній та облаштували асфальтне покриття доріг на в’їзді до Кропивницького з боку Знам’янки.

Підрядні підприємства приступили до капітального ремонту міських доріг. Так, відновлюється асфальтове покриття на вулиці Верхній Прирічній. Підготовчі роботи тривають на вулицях Луганській та Кропивницького, від вулиці Полтавської до вулиці Шевченка. По вулиці Колодязній проводиться поточний ремонт тротуару.

Відновився комплексний капремонт дорожньої інфраструктури вулиці Короленка: доставляються матеріали, необхідні для приготуванні суміші для укладання асфальтобетону, встановлюються бордюри на тротуарній частині та розпочато відновлення грунтового шару на газонах.

Активно працюють і спеціалісти КП «Благоустрій». Вони поливають дерева по вулицях Пермській, Великій Перспективній, Шульгіних та на набережній Інгулу. Біля озера Копань комунальники готують лунки під саджанці дерев та перекопують клумби поряд із аеропортом.

Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34249 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua