МЕНЮ


7 вересень 2012 - 16:40

Вересень до школи запросив


У цій, одній з найстаріших шкіл нашого міста відтепер навчаються і 78 нових її вихованців – учнів трьох перших класів. Привітавши присутніх зі святом, Олександр Саінсус передав директорові школи Олександрові Саржевському сертифікат на нову інтерактивну дошку (за І місце в огляді- конкурсі готовності шкіл Кіровограда до роботи в новому навчальному році).

До привітання міського голови з побажаннями успішного навчального року приєдналися також Олександр Саржевський, депутат Кіровоградської міської ради Ігор Голофаєв та методист Центру методичної і соціально-психологічної служби міського управління освіти Світлана Бондаренко. Школярки різних класів підготували до свята кілька пісень, які виконали під оплески присутніх та в супроводі танцюристів з початкової школи. Наприкінці однієї з пісень ті випустили в небо десяток жовтаво-радісних надувних кульок. А найповажнішими на святі були ті першачки, яким випало розповідати вірші про їхнє майбутнє шкільне життя.

Цьогорічне перше вересня, безсумнівно, не забудуть одинадцятикласник Владислав Ярошенко та першокласниця Марина Ярошенко – рідні брат і сестра. Саме Маринка, сидячи на плечі у старшого брата, сповістила дзвоником про початок нового навчального року.

Голова ОДА Сергій Ларін на свято першого дзвоника завітав до ЗОШ № 34. Привітавши школярів, їхніх батьків та вчителів з початком нового навчального року, він вручив директорові навчального закладу Вікторові Ануфрієву сертифікат на комп’ютерний клас та більше 200 примірників видань творів провідних класиків української та зарубіжної літератури. У заході також взяли участь начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко та депутат Кіровоградської міської ради Сергій Калапа.

Напередодні ж перший заступник голови облради Олександр Шаталов та секретар міської ради Ігор Волков взяли участь у врочистостях з нагоди посвяти в студенти першокурсників КДПУ ім. В. Винниченка. Також Ігор Волков завітав на свято першого дзвоника в ЗОШ № 19. Вітаючи учнів та колектив школи з початком нового навчального року, він побажав усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, бути справжніми патріотами свого рідного міста. А щоб історію рідного краю було вчити цікавіше, Ігор Волков звернув увагу вчителів і школярів на новий підручник “Кіровоградщина. Історія рідного краю”, авторським колективом якого стали знані в Кіровограді історики. Секретар міської ради презентував школі комплект зошитів та шкільного приладдя. Також він став учасником святкування в обласній філармонії двадцятиріччя гімназії новітніх технологій навчання.

Перший заступник міського голови Василь Дзядух привітав з початком навчального року учнів, педагогічний колектив, гостей ЗОШ № 37, а депутат міської ради Юрій Тітов побував на святі Дня знань у ЗОШ № 4 та вручив її колективу 14 комп’ютерів, отриманих за угодою між Україною та Китаєм. А за два тижні до цього свято Дня знань організував уже за усталеною традицією у сквері Павлика Морозова для першокласників Новомиколаївки та Некрасівки депутат міської ради Іван Юрченко. Дітлахи із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, ласували солодощами. Не залишилися вони й без подарунків.

А ще першого вересня на площі Кірова відбувся парад шкільних форм, організований управлінням освіти міської ради. Після врочистих лінійок представники всіх кіровоградських шкіл пройшли головним майданом Кіровограда, продемонструвавши свою шкільну форму. Організатори акції підготували для дітей цікаву розважальну програму, після чого запросили їх на продовження свята до Ковалівського парку, де з ініціативи міської влади за підтримки обласного центру дитячої та юнацької творчості пройшла акція "Культурні вихідні", присвячена Дню знань. Учителі й керівники гуртків ОЦДЮТ провели гурткові заняття, майстер-класи (вишивка, малювання, конструювання, плетіння ляльки-мотанки тощо). Для тих, хто захоплюється спортом, було організовано різноманітні змагання. А на центральному танцювальному майдан- чикові Ковалівського парку вихованці зразкового хореографічного ансамблю "Надія" провели для школярів танцювальний майстер-клас – навчали їх вальсувати.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Ігоря ТОКІЯ, Ігоря ФІЛІПЕНКА, Сергія ЯКУНІНАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41545 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua