МЕНЮ


15 листопад 2013 - 12:37

Вибір професії – відповідальний крок у житті кожної людини


Від правильно прийнятого рішення у виборі професії залежить подальша доля людини. Але тільки на практиці з’ясується, підходить вона їй чи ні. Які професії сьогодні потрібні суспільству, як виявити свої професійні інтереси, схильності, як оцінити свої здібності та їх відповідність вимогам обраної професії?

В області триває Місячник сприяння зайнятості інвалідів. У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості розпочався він з низки профорієнтаційних заходів для учнів навчально-виховного об’єднання "Спеціальна загальноосвітня школа-дитячий садок для дітей з вадами слуху". Спочатку спеціалісти центру зайнятості, використовуючи Профорієнтаційний термінал, ознайомили учнів зі станом і перспективами регіонального ринку праці, змістом професій та їхніми вимогами до працівників, шляхами здобуття професії, умовами професійного навчання у навчальних закладах. Діти закріпили профорієнтаційні знання щодо існуючих професій, назв інструментів та їх використання, умінь та навичок, необхідних представникам різних професій у різноманітних іграх та конкурсах. А учні віком від 7 до 13 років втілювали на папері свої мрії щодо майбутньої професії, взявши участь у конкурсі малюнка "Професія мого майбутнього".

Основна мета конкурсу – спонукати дітей до творчості, розвинути у них уявлення про бажане місце роботи у дорослому житті. Зважаючи на те, що ці діти мають вади у своєму фізичному розвитку, зробити такий вибір для них є досить складним завданням. Однак дітки не розгубились, а навпаки, з особливою зацікавленістю взялися до справи. Їхні фантазії і бажання перевершили всі очікування. У кожному малюнку – професії, які потрібні самим людям. Це лікарі й учителі, водії автобусів, будівельники, кухарі. Кольори малюнків були яскравими і теплими, викликали захоплення у самих дітей. Найактивніші учасники профорієнтаційного заходу отримали невеличкі подарунки від центру зайнятості.

Така форма спілкування з учнями дає можливість більш глибоко розуміти їхні бажання та є корисною для дітей, для формування з раннього дитинства бачення майбутньої професії.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37919 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua