МЕНЮ


21 вересень 2012 - 16:50

Виборче законодавство - одне для всіх!


Питання дотримання норм чинного законодавства України в період виборів до Верховної Ради обговорювалися на нараді минулої п’ятниці, яку провів секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков.

Ігор Волков звернув увагу посадових осіб виконавчих органів міської ради на безумовність виконання виборчого законодавства, особливо в частині дотримання норм статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”. Закон чітко, підкреслив Ігор Волков, забороняє брати участь у передвиборчій агітації органам місцевого самоврядування та його посадовим особам у робочий час, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом у депутати. При цьому забороняється використання приміщень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, для проведення передвиборчої агітації за рахунок коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі. Забороняється також розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ й організацій державної та комунальної форм власності. Не дозволяється розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у приміщеннях та на будівлях автобусних і залізничних вокзалів, аеропортів, а також розповсюдження у них матеріалів передвиборчої агітації, у тому числі через теле-, радіотрансляційні або інші інформаційні мережі оповіщання пасажирів та інформаційні табло. У той же час, наголосив Ігор Волков, на органи місцевого самоврядування покладено відповідальний обов’язок належного матеріально-технічного забезпечення усіх виборчих дільниць на території міста. Секретар міської ради доручив підготувати розгорнуту інформацію про стан такого забезпечення і вжити невідкладних заходів там, де дільниці не готові до початку роботи дільничних виборчих комісій.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35818 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua