МЕНЮ


13 листопад 2015 - 11:49

Виділили допомогу мешканцям Сватового та розподілили кошти на вибори


Через необхідність перерозподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, яку виділили на покриття витрат, пов’язаних з проведенням виборів депутатів місцевих рад та міського голови, була скликана позачергова, 54-а сесія Кіровоградської міської ради. Про це депутатам та присутнім у сесійній залі представникам громадськості повідомив секретар міської ради Іван Марковський, відкриваючи 12 листопада її пленарне засідання.

Усього до порядку денного було внесено вісім питань. І хоча містом поширювалися чутки про те, що депутати захочуть відкликати своє попереднє рішення щодо перейменування міста та внести до Верховної Ради України нове рішення – про єдину назву для обласного центру “Єлисаветград” (чим пояснювалась велика кількість громадських активістів у залі), Іван Марковський сказав, що жодних інших питань, окрім зазначених у проекті порядку денного, розглядати на цьому засіданні не будуть.

Також посадовець повідомив, що вранці до міської ради надійшов лист з прокуратури міста про поновлення на посаді раніше звільненого заступника міського голови Геннадія Осетрова. Але депутати не підтримали пропозицію внести це питання до порядку денного сесії.

Натомість вони внесли зміни до міського бюджету на 2015 рік, тим самим розподіливши один мільйон 16 тисяч гривень, виділених з державного бюджету на проведення виборів.

Також були виділені кошти на відшкодування додаткових витрат для поховань загиблих воїнів-земляків у зоні АТО, дано згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності двох квартир для подальшої передачі сім’ям загиблих на сході країни військовослужбовців.

Внесенням змін до програми запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків на 2015 рік було підтверджено рішення, прийняте на минулому засіданні, про виділення 199 тисяч гривень для ліквідації руйнівних наслідків вибухів на військових складах у місті Сватовому Луганської області.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38898 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua