МЕНЮ


28 вересень 2012 - 12:35

Відкрито першу студію HD-якості


Минулого тижня у Кіровоградському радіотелевізійному передавальному центрі відкрили телевізійну студію HD-якості.

Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович зазначив, виступаючи перед обласними мас-медіа, що серед обласних державних телерадіокомпаній це перший апаратно-студійний комплекс такого рівня, який працює у мультиформатному режимі – як у SD-, так і у HD-якості. Студія укомплектована сучасною технікою, на якій на сьогодні працюють провідні телекомпанії Швейцарії, Німеччини, США, Італії, Туреччини, Грузії та Чехії.

Олександр Курдінович також відкрив нову телестудію, яка обладнана вісьмома цифровими камерами, шестиметровим телевізійним краном та спеціальними рейками.

За словами голови Держтелерадіокомпанії, завдяки цьому сучасному обладнанню обласна телерадіокомпанія, яка знаходиться в авангарді технічного прогресу, відтепер матиме можливість виробляти телевізійний продукт вищої якості та працювати не лише на потреби області, а також для глядацької аудиторії усієї України.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3608 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua