МЕНЮ


21 квiтень 2015 - 13:07

Вийдемо прибирати місто разом


25 квітня відбудеться загальноміський суботник. Проходитиме він традиційно в рамках місячника благоустрою, який триває протягом квітня. Із закликом до кіровоградців активно долучитись до прибирання міста звернувся на прес-конференції в міській раді начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.

– Зараз комунальні підприємства міста плідно працюють по наведенню порядку в нашому місті після зимового періоду, – зазначив очільник комунальної сфери міста. – Так, лише протягом першої половини квітня було вивезено на міське сміттєзвалище 1175 кубічних метрів сміття, ліквідовано шість несанкціонованих смітників, також висаджено 150 дерев, 180 кущів, прибрано 19 спортивних майданчиків, триває облаштування 165 дитячих майданчиків. А ще прибирається територія шести парків та 17 скверів. Варто зазначити, що в рамках проведення місячника благоустрою з першого квітня по перше травня, відходи на міському сміттєзвалищі приймаються безкоштовно. Для цього потрібно зателефонувати до головного управління ЖКГ, а саме у відділ благоустрою або до спецінспекції, повідомити про кількість сміття та номер машини, на якій відбудеться його вивезення. Інформація буде передана до працівників сміттєзвалища і весь непотріб від прибирання буде прийнятий безкоштовно. Але це не стосується комерційної діяльності фірм та організацій, коли хтось щось будує-перебудовує та планує з цього мати певний зиск. В таких випадках про безкоштовний прийом сміття не може йти мови.

А от 25 квітня планується впорядкувати парк Пушкіна, висади на території Набережної до 50 дерев. Зараз там тривають підготовчі роботи та відбираються породи дерев, які будуть висаджені: туї чи верби. Також планується прибрати парк Космонавтів. До робіт по благоустрою територій долучиться й ряд громадських організацій. Вони працюватимуть у гаю Десантників, парку Перемоги, на тій таки Набережній, меморіальному комплексі "Фортечні вали" та біля пам’ятника Ангелу-охоронцю. Було б доречно, щоб до суботника долучились всі мешканці міста, щоб прибрати прибудинкові території.

Натомість заступник начальника міської спеціалізованої інспекції Олександр Брюховецький закликав приєднатись до впорядкування міста й мешканців приватного сектору – пофарбувати паркани біля своїх осель, побілити бордюри, впорядкувати клумби біля будинків та газони обабіч доріг. Також він наголосив на тому, що власники всіх приватних магазинів, офісів тощо повинні також облаштувати прилеглі до споруд території, встановити урни для сміття. Особливо варто активізувати роботи по наведенню ладу у Балашівській промисловій зоні, де розташовано багато підприємств, в тому числі й покинутих, а прилеглі до них території перетворились суцільні смітники та поросли бур’янами. Контроль за наведенням ладу будуть проводити інспектори інспекції. Якщо власники не відгукнуться на заклик влади щодо облаштування та прибирання закріплених територій, то їм загрожують штрафні санкції: для юридичних осіб вони сягатимуть від 850 до 1700 гривень, а для фізичних осіб – від 340 до 1360 гривень.

24 квітня, відзначаючи День довкілля, працівники органів місцевого самоврядування та облдержадміністрації на вулиці Великій Перспективній посадять 42 липи.

Оксана Верстюк
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39341 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua