МЕНЮ


7 жовтень 2016 - 09:06

Вийшовши на пенсію, не сидять склавши руки


Першого жовтня щороку в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. Напередодні, 30 вересня, у міській раді Кропивницького відбулося врочисте засідання клубу "Ветеран", присвячене цим дням.
На його засідання прийшли ветерани різного віку, але всіх їх об’єднує те, що вони віддали чимало своїх сил задля розвитку наших міста, області, країни.
– Літній вік людини зовсім не означає, що вона вже мало на що здатна. Якраз навпаки: те, що може літня людина, не завжди здатна зробити молодша. І йдеться зовсім не про сили і енергію, які властиві молодому поколінню, а про досвід і терпіння, наполегливість та вміння досягати мети, гнучкість і толерантність, притаманні більшості літніх людей, – зазначила, вітаючи ветеранів, заступник міського голови Наталія Дзюба. – Увага міської влади зосереджена на вирішенні проблем старшого покоління. Ми всі разом можемо забезпечити його представникам не тільки довге, а й заможне життя...
Наталія Дзюба вручила грошову допомогу 93 ветеранам війни та праці – по 500 гривень кожному. Міська організація ветеранів України відзначила свої колективи за активну і плідну роботу з ветеранами, молоддю, організацію дозвілля літніх людей. Голова організації Володимир Зуєв вручив грамоти керівникам найкращих її первинних осередків Любові Балашовій, Юлії Сафоновій, Ларисі Ємець, Борису Шуміхіну, Валерію Кулішу й Аллі Пушкаренко.
Та не лише словесні привітання звучали в залі, а й мистецькі – грали, танцювали та співали для ветеранів артисти міського професійного духового оркестру, хореографічного ансамблю "Посмішка", хору "Діти війни" та аматорського хору "Ветеран".
Також цього дня Наталія Дзюба, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко та начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк з нагоди свята привітали кропивницьких довгожителів, яким виповнилося сто і більше років. Серед них – столітні Євдокія Сидорівна Вовненко, Антон Філатович Волчек, Матвій Арефійович Звончук, 101-річні Фросина Тихонівна Горбаренко, Клавдія Арсентіївна Шавілова, а також Ганна Петрівна Григор’єва та Пелагея Федосіївна Четвертак, яким вже виповнилося по 102 роки. Довгожителям вручили грошову допомогу та пам’ятні подарунки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32935 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua