МЕНЮ


3 жовтень 2011 - 13:03

Викрито чергову фінансову аферу


З оперативних джерел співробітники податкової міліції Олександрійської ОДПІ отримали інформацію про незаконну діяльність ряду підприємств, зареєстрованих у місті Світловодську.

В результаті проведеної перевірки з’ясувалось, що три місцевих бізнесмени зареєстрували ряд суб’єктів господарювання на території Кіровоградської та Одеської областей. Проте всі вони носили фіктивний характер та існували лише на папері. За їх допомогою організатори афери надавали послуги з незаконного формування податкового кредиту великим зернотрейдерам, добре відомим як в Україні, так і за її межами. Зустрічні перевірки та відповідні документи первинного податкового обліку показали, що зазначені підприємства сформували більш ніж 67 млн. грн. податкового кредиту з ПДВ.

В результаті спільної роботи податкової міліції та управління СБУ було встановлено, що до центру мінімізації податкових зобов’язань з ПДВ входило 26 підприємств, зареєстрованих в таких містах, як Одеса, Світловодськ, Суми, Севастополь, Чернігів, Львов, Дніпропетровськ, Євпаторія, Івано-Франківськ, Миколаїв, Керч тощо.

Кінцевим результатом оперативної роботи стало одночасне проведення 11 обшуків в офісах та за адресами проживання організаторів. В результаті вилучено близько 200 тис. грн. готівкових коштів, печатки та штампи, комп’ютерну техніку та велику кількість документів первинного бухгалтерського обліку. Прокуратура Кіровоградської області порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.212, ч.2. ст.205 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України. Затримано одного з організаторів фінансових афер. Слідство триває.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35947 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua