МЕНЮ


15 листопад 2013 - 13:09

Виставка “Агроекспо” стане у Кіровограді традиційною


344 компанії агропромислового сектору економіки України взяли участь у Всеукраїнській агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки "АгроЕкспо-2013", яка на початку жовтня проходила у Кіровограді. Експозиції учасників були розгорнуті на території загальною площею 31 тисяча квадратних метрів.

Міський голова Олександр Саінсус 13 листопада зібрав кіровоградських учасників виставки, щоб подякувати їм за її належну організацію та гідну презентацію Кіровограда.

– На сьогодні "АгроЕкспо" – найбільший профільний виставковий захід в Україні, – зазначив Олександр Саінсус. – Про значимість виставки красномовно говорить той факт, що у її відкритті взяв участь Президент України. Успіх “АгроЕкспо-2013” підтвердив наші переконання у тому, що така виставка стане традиційною і щорічною, у якій захоче брати участь усе більше виробників сільськогосподарської техніки. Кіровоградщина – центр сільськогосподарського виробництва в Україні, і проведення такої масштабної виставки саме в обласному центрі повністю відповідає стратегічному плану розвитку Кіровограда до 2020 року, у якому сільгоспмашинобудування займає пріоритетні позиції.

Варто зазначити, що виставку за три дні роботи оглянуло близько 12 тисяч відвідувачів, у першу чергу – аграрії з Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Запорізької, Харківської областей, Криму та інших регіонів України, а також гості з Німеччини, Російської Федерації, Молдови, Республіки Білорусь та інших країн світу й СНД.

Серед учасників "АгроЕкспо" було 28 вітчизняних машинобудівних підприємств, також були представлені 26 навчальних закладів та науково-дослідних установ. Свої експозиції виставили найпотужніші дилерські компанії з продажу сільгосптехніки, які діють на території України. Загалом, була представлена техніка та обладнання 380 світових брендів.

У виставці взяло участь близько 60 суб’єктів господарської діяльності міста Кіровограда, які розгорнули торгівлю під гаслом “Купуй кіровоградське!”. Була представлена продукція від складного машинобудування (котли біопаливні та елеваторне обладнання) до продукції легкої промисловості, поліграфії та народної творчості.

"АгроЕкспо" буде проводитись щорічно. У 2014 році організатори планують зберегти політику доступності цін для вітчизняних учасників – виробників сільгосптехніки та обладнання, а також збільшити виставкову площу для статичних експозицій до 40 тисяч квадратних метрів. Планується також розвивати виставкову інфраструктуру для організації експозицій підприємств.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36317 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua