МЕНЮ


11 сiчень 2013 - 12:37

Водії, будьте чемними!


У випадку систематичних порушень правил перевезення пасажирів підприємствами – перевізниками Кіровограда, а також непояви їхніх представників на засіданнях комісії з розгляду скарг громадян на нетактовну поведінку водіїв автобусів, що діє при міському управлінні розвитку транспорту та зв’язку міської ради, на ці підприємства очікує розірвання угоди між міською владою та ними на обслуговування міських транспортних маршрутів.

Про це повідомив на плановому засіданні комісії, що відбулася вчора, її голова – в. о. начальника управління Віктор Зубченко. Було також розглянуто низку звернень кіровоградців на нетактовну поведінку шоферів міських маршрутних автобусів.

Водієві маршруту № 8 (ТОВ «Лайт») за вимагання плати за проїзд «на почин» (інцидент відбувся близько шостої години ранку) з «дітей війни» (згодом водій повертав літньому подружжю гроші, а коли ті відмовилися брати їх назад, просто порвав гривні) оголошено сувору догану. Якщо він повторно вчинить таке порушення, то підприємство розірве з ним трудові відносини.

Одразу дві скарги надійшли на водіїв маршруту № 134 (ПП «Інгул-Транс- Авто»). Однак ні скаржники, ні водії, ні керівник підприємства, яке його обслуговує, на засідання не з’явилися. Тож розгляд скарг перенесли на наступне засідання. (Варто зазначити, що саме на нетактовну поведінку керманичів автобусів маршруту № 134 до комісії надходить найбільше скарг).
Члени комісії рекомендували також керівному складу ПП «Автобаза- Кіровоград» та ПП «Кіровоград Авто Тур», які обслуговують, відповідно, маршрути № 115 та № 8, активніше доводити до відома водіїв, що пільгові категорії населення мають законне право на безкоштовний проїзд. (У зв’язку з тим, що скаржники не з’явилися на засідання комісії, встановити те, на чиєму боці правда – водія чи пасажира, не вдалося).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39476 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua