МЕНЮ


7 травень 2021 - 16:20

Волонтерство – це теж зброя!
На захисті країни стоять чиїсь діти (наші діти, славетні діти України).Вже 7 років чую слова вдячності і 7 років мрію, щоб кожне слово подяки почули ті, хто відгукнувся душею на наші заклики до дії! Просто черговий шквал вдячності від тих, кому ми завдячуємо нашими «Добрими днями». І ніяковію кожного разу, і молю Бога про Захист тих, хто на передовій! Перемоги Україні і Божого захисту її дітям!

Інна КОЛПАК, волонтерВеликодні подарунки – на фронт

Учасники Операції об’єднаних сил на сході України отримали від кропивничан подарунки до Великодня. Їх збирали родинами – батьки і діти, приносили до шкіл міста, щоб потішити захисників, створити їм у важких буднях святковий настрій.– Уже сьомий рік поспіль ми закликаємо містян долучитися до волонтерства та зібрати необхідну допомогу нашим бійцям. Вона їм дуже необхідна, – розповіла співорганізатор акції, голова ГО «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького» Інна Колпак. – Надзвичайно дієвою є допомога міської влади, ми з нею координуємо наші зусилля. У коробках, які зібрали дорослі й малі кропивничани, – великодні смаколики, продукти, одяг, ліки, будівельні матеріали й інструменти. Традиційно діти відправляють на фронт свої малюнки. Їх надзвичайно цінують наші воїни, бо це – своєрідні обереги. Цьогоріч до волонтерської акції долучилися всі школи й дитячі садочки Кропивницького.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39051 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua