МЕНЮ


20 липень 2018 - 13:50

Вони «шиють» історію текстильної промисловості області


На цьому тижні в рамках прес-туру група журналістів Кропивницького з метою висвітлення результатів співпраці служби зайнятості Кіровоградщини з роботодавцями відвідала ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є».
У сучасних умовах ринку праці роботодавці є не лише соціальними партнерами в плані сприяння зайнятості населення, а й одними із головних клієнтів, яким служба зайнятості, на безкоштовній основі, надає широкий спектр послуг.
– Швейне виробництво «Мрія Є» було засноване у 2003 році, – розповіла засновниця виробництва, директор ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є» Інна Чижик. – Потужності підприємства дозволяють успішно працювати на всеукраїнському ринку, нашу продукцію знають у багатьох куточках країни. Основними напрямами роботи нашого підприємства є масовий та індивідуальний пошив жіночого та дитячого асортименту, а також виготовлення текстильної продукції для готельно-ресторанного бізнесу.
Під час заходу представники ЗМІ мали змогу ознайомитися з особливостями діяльності підприємства, результатами взаємодії з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості у напрямку працевлаштування місцевих мешканців та дізнатися про актуальні вакансії. Учасники прес-туру на власні очі побачили повний цикл створення жіночого та дитячого одягу, а також уніформи для працівників готельно-ресторанного бізнесу та ін.
– Колектив підприємства постійно розвивається і регулярно оновлюється новими кадрами, – зазначив заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян. – Так, вже з 20-го липня слухачі групи кравців, які навчаються у ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, розпочнуть на «Мрії Є» виробничу практику.
Протягом 15 років копіткої праці виробництво «Мрія Є» постійно розвивається: відкриті дві філії швейного виробництва – у Кіровоградській області, регулярно відбувається заміна і поповнення швейного, прасувального і розкрійного устаткування. Компанія є виробництвом повного циклу: створені та успішно функціонують сучасний розкрійний цех, конструкторська ділянка, експериментальний цех та кравецькі цехи.
За словами начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Яни Шевченко, за роки плідної співпраці підприємством подано 199 вакансій, з них укомплектовано 101. Крім того, за період співпраці «Швейне виробництво «Мрія Є» скористалось можливістю та отримало компенсацію ЄСВ за працевлаштування 32 осіб з категорії соціально незахищених громадян.
– Близько 50 відсотків колективу на підприємстві працює з початку його створення, це свідчить про той факт, що на виробництві панує гарна атмосфера, яка сприяє успішній роботі, – підсумувала зустріч Інна Чижик. – Більше того, я вдячна службі зайнятості, яка всіляко допомагає нам укомплектовувати штати, направляє людей на навчання, а потім вони приходять до нас працювати кваліфікованими працівниками.
Всім, хто бажає мати високооплачувану роботу та гарантований повний соціальний пакет, має відповідні професійні навички додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського ОЦЗ за номерами: (0522) 22-64- 15; (0522) 32-17-06.20 липень 2018 - 18:47
Larisa (вст)

Швейне виробнцтво не належить до текстильного

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35436 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua