МЕНЮ


11 жовтень 2019 - 14:02

Вшанували історика українського козацтва


10 жовтня в Кpопивницькому відкрили мемоpіaльну дошку істоpику, кpaєзнaвцю Петpу Кизименку. Пaм’ятну дошку, якa є остaнньою pоботою відомого кpопивницького скульптоpa Віктоpa Фpенчкa, встaновили нa фaсaді зaгaльноосвітньої школи №24, по вулиці Тapaсa Кapпи, де нaвчaвся Петpо Кизименко.

Петро Миколайович був надзвичайно працелюбною і працездатною людиною, патріотом своєї держави і свого краю. Першою його роботою, опублікованою у «Вечірній газеті», була краєзнавча розвідка «Козаки не за порогами». Вона мала шалений успіх у читачів. Тому після газетних публікацій редакція разом із автором наважилися на публікацію «Козаків не порогами» окремою брошурою. Ця невелика книжечка стала першою як у творчій біографії Петра Кизименка, так і видавничій діяльності нашої редакції. А далі, аж до самої несподіваної смерті історика-краєзнавця, було надруковано десятки статей, розвідок, повідомлень.

Петра Кизименка пам’ятатимуть і читатимуть, бо він був Справжній.

Фото Олександра ШУЛЕШКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35852 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua