МЕНЮ


class="cn_news_even">
8 квiтень 2016 - 17:29

Встановити паркан не дали


Шостого квітня громадські активісти спільно із представниками міської влади попередили самовільне встановлення паркану в самому центрі Кіровограда – по вулиці Преображенській, неподалік від готелю “Київ”.

Як тільки паркан почали зводити, тут відразу ж зібралися кіровоградські активісти, які з обуренням зазначали, що на цій земельній ділянці планується спорудити торговельні кіоски. У ситуацію втрутилися представники влади – заступник міського голови Олександр Грабенко, секретар міської ради Сергій Бойко, фахівці спецінспекції міської ради.

Забудовники пояснювали, що хочуть перенести водопровідні мережі, згідно з договором, що уклало підприємство “Дніпро – Кіровоград” з приватною фірмою – власником готелю “Київ”. За словами ж посадовців, попередній склад виконкому міської ради передав частину цієї землі під стоянку, а її облаштування не потребує перенесення комунікацій. Посадовці викликали поліцейських. Тим часом громадські активісти заявили, що будувати паркан не дозволять. Будівельники, почувши про поліцію, хутко зникли, полишивши матеріали та інструменти.

– Жодних дозвільних документів на початок земляних робіт та встановлення паркану або інших споруд на тротуарній частині вулиці Преображенської міська рада не надавала, – наголосив заступник міського голови Олександр Грабенко. – А комплексну схему, якою було затверджено план встановлення МАФів у центральній частині обласного центру, скасовано.

Ситуація на місці будівництва загострювалася, активні громадяни, передусім учасники АТО, готові були власними силами демонтувати паркан. Їм протистояли з півтора десятка представників забудовника. Та все ж здоровий глузд переміг. Перемовини представників міської влади з керівництвом підприємства закінчились тим, що забудовник погодився власними силами прибрати огорожу. На момент верстки газети його вже не було.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.38219 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua