МЕНЮ


25 червень 2010 - 16:01

ВУЛИЦЮ АНДРІЇВСЬКУ БІЛЬШЕ НЕ ЗАЛИВАТИМЕ


З ходом робіт, що вже тривають, ознайомилися минулої середи кіровоградський міський голова Володимир Пузаков та начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч. Уже прокладено п’ять бетонних труб діаметром 1200 міліметрів у найбільш складному в технічному плані місці. На сьогодні заплановано прокласти труби колектора також угору вулицею Андріївською (у напрямку Колгоспного ринку) та до річища Інгулу.

Також міський голова побував цього дня в ЗОШ №14. Зараз там триває капітальний ремонт даху. Будівельники знімають зогнилі дошки каркасу покрівлі та старі шматки її металевої покрівлі. Замість них встановлюють новий дерев’яний каркас й кладуть оцинкований метал на нього. За сприятливої погоди і вчасного фінансування ремонт даху буде завершено найближчим часом. Та навіть у випадку форс-мажорних обставин, обіцяють ремонтники, перше вересня учні та вчителі увійдуть у будівлю навчального закладу з оновленим дахом.

У міській поліклініці № 5 триває капітальний ремонт актового залу, якого не торкалася рука будівельників з часу побудови лікувального закладу (а це близько двадцяти років). На час приїзду в поліклініку Володимира Пузакова та Віктора Ксеніча ремонтники замінили дерев’яні віконні рами на металопластикові, завершували там облицьовувати стіни гіпсокартоном і готували стелю до монтажу на ній підвісних конструкцій та світильників нового покоління. Після завершення названих робіт будівельники візьмуться за підлогу, на якій замінять старий паркет на ламіноване підлогове покриття.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34386 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua