МЕНЮ


class="cn_news_even">
29 квiтень 2016 - 20:20

Ввивезли 25 вантажівок сміття


Другу суботу поспіль у квітні мешканці Кіровограда виходять на генеральне прибирання свого міста. Робота кипіла скрізь: і на прибудинкових територіях багатоповерхівок, і у приватному секторі, й на закріплених за підприємствами, установами та організаціями ділянках, а також у місцях загального відпочинку - у зелених зонах.

Працівники виконавчих органів міської ради і підрозділів облдержадміністрації трудилися у Ковалівському парку, на території меморіального комплексу “Фортечні вали" та у парку Космонавтів. Загалом, близько 400 посадовців долучилися до благородної справи.

- Тільки з території Фортечних валів і Ковалівського парку ми вивезли близько 25 вантажівок торішнього листя, - розповів начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян. -18 одиниць комунальної техніки обслуговували суботник. Заявки на вивезення сміття надійшли від 60 трудових колективів міста.

Мешканці Нової Балашівки також вийшли на суботник. Місцеві жителі не тільки прибрали алею Героїв Небесної сотні, а й висадили більше 50 дерев. Через кілька років тут уже роститиме парк.

- Доброю традицією стало кожного року збиратися тут з жителями Нової Балашівки на суботник, - каже депутат міської ради голова фракції “Батьківщини” в міськраді Олександр Цертій. - Цей мікрорайон, з точки зору екології, є досить проблемним, адже житловий сектор межує з промисловою зоною, яка і є джерелом забруднення. Тому дуже важливо нам мати ось такі острівці зелених насаджень, підтримувати їх у належному стані. Кожного року тут ми висаджуємо дерева. Сподіваємося, що спільними зусиллями зробимо тут зону відпочинку.

До речі, неподалік, на вулиці Бєляєва, в цей час проходив інший суботник, організований колегою по фракції Олександра Цертія Юрієм Гребенчуком. Містяни активно долучилися до прибирання лісосмуги за місцевоою автостоянкою. Скоро в цьому ліску з’являться канатна дорога та атракціони для дітей.

А на Ковалівці місцеві рибалки почистили озеро між багатоповерхівками та прибрали прилеглу територію, висадили дерева. Дружно працювали й мешканці гуртожитку, що на вулиці Чорновола, навпроти корпусів "Червоної зірки" - дорослі та діти білили бордюри, висаджували кущі та квіти.

У понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович висловив подяку усім, хто взяв участь у суботнику. Разом з тим звернув увагу на те, що роботи ще вистачає. Причому додають її недобросовісні кіровоградці, що утворюють стихійні смітники. Один із таких у мікрорайоні Олексіївки з’явився буквально днями - мешканці накидали тут будівельного сміття. Андрій Райкович доручив працівникам спецінспекції негайно виїхати на місце, з’ясувати, хто звозить сюди непотріб, й притягти до відповідальності.

Сміттєзвалище приймає безкоштовно тверді побутові відходи під час місячника благоустрою, тому сьогодні на першому місці має бути роз’яснювальна робота і щоденний контроль з боку інспекторів спецінспекції.

- Порушників необхідно ловити на гарячому, наголосив Андрій Райкович. - Спіймали, встановили особу, повідомили кіровоградцям, хто заважає нам жити у чистому місті.

Також Андрій Райкович звернув увагу на необхідність наведення ладу на території між будинками №№ 10,10а,7 на вулиці Великій Перспективній. Тут уже кілька десятиліть стоять напівзруйно- вані сараї, які ніхто не використовує. У них розвелися пацюки, не так давно навіть труп чоловіка знайшли. Становлять ці споруди небезпеку й для дітей, на яких можуть обвалитися старі стіни чи покрівлі. Тож міський голова доручив їх негайно прибрати.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.38902 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua