МЕНЮ


3 квiтень 2015 - 14:15

Взяли підприємство в оренду? Тоді вкладайте інвестиції


ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” для продовження роботи у сфері пасажирських перевезень у Кіровограді повинна інвестувати кошти для оновлення свого рухомого складу – закупити нові тролейбуси.

Таку вимогу поставив перед орендаторами тролейбусногго парку секретар міської ради Іван Марковський на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

– Місто сьогодні має можливість придбати за різними проектами до 10 тролейбусів, які значно б підвищили якість транспортного обслуговування в Кіровограді, – повідомив Іван Марковський. – Але кому ми маємо їх передати? Приватному підприємству, яке не платить орендну плату і за вже орендований цілісний майновий комплекс?

Якщо підприємство відмовиться збільшити кількість тролейбусів на лініях, профільне управління міської ради отримало доручення розпочинати процедуру повернення електротранспорту в комунальну власність.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41098 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua