МЕНЮ


3 червень 2010 - 21:53

Взяли у підприємця півтори тисячі


Кримінальне переслідування цих чоловіків, на той час головних податкових ревізорів-інспекторів державної податкової адміністрації в області, розпочалося близько двох років тому. Ось що передувало їх викриттю.

…Того дня в магазин долинського підприємця зайшли двоє чоловіків, які, купивши пляшку горілки і по пачці цигарок, заявили, що вони – з податкової і що в них є претензії до роботи цього торговельного закладу. Зокрема, збирачі податків повідомили, що притягуватимуть його до відповідальності за те, що продавець не видала їм фіскального чека і що тут продаються алкогольні та тютюнові вироби без відповідних ліцензій. Визнавши претензії контролерів резонними, бізнесмен запропонував їм тисячу гривень. Ті сказали, що закриють очі на порушення за півтори тисячі гривень. Власник магазину погодився і сказав, що гроші будуть через кілька годин. А сам вирушив до міліції, де подав заяву про вимагання в нього хабара.

Того ж дня відбулася чергова зустріч його з контролерами. Після неї податківців затримали правоохоронці. У салоні машини, в якій рухалися збирачі податків, було знайдено півтори тисячі гривень. То були грошові знаки, попередньо помічені в міліції…

У ході судового розгляду екс-податківці (з роботи їх звільнили після порушення кримінальної справи) вини не визнали і пояснили, що хабарів не брали. Говорили, що помічені гроші їм підкинули працівники міліції. В суді їм не повірили і, визнавши обох винними в отриманні хабара, призначили кожному умовне покарання – по п’ять років ув’язнення з дворічним випробуванням на волі. Крім того, суд обмежив їх у професійній діяльності – заборонив обом працювати протягом двох років в органах державної податкової служби.

У прокуратурі області не погодилися із таким покаранням, оскільки переконані, що хабарництво має каратися реальним ув’язненням. З цих міркувань прокуратура області оскаржила вирок Петрівського райсуду.

Віктор КРУПСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35607 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua