МЕНЮ


7 жовтень 2016 - 09:05

Взяли і зробили


Ще на один куточок дозвілля для дітей та підлітків побільшало у Кропивницькому. 1 жовтня на розі вулиці Тютюшкіна та провулку Котляревського відкрився спортивно-ігровий майданчик.
З нагоди облаштування місця розваг депутат міської ради Віталій Пінчук для малечі мікрорайону влаштував справжнє свято. Воно видалось на славу: були ігри, конкурси, спортивні змагання. Малечу частували солодощами, всі вони отримали подарунки від депутата – м’які іграшки.
– Цей майданчик – цілковита заслуга мешканців мікрорайону, які не тільки ініціювали його встановлення, а й самі активно долучились до процесу, – відзначив Віталій Пінчук.
Він розповів, що у квітні до нього звернулись люди, які об’єднались в ініціативну групу, з проханням допомогти в облаштуванні місця відпочинку та розваг для місцевих дітлахів. Було запропоноване й місце майбутнього майданчика, де на той час був захаращений пустир. З тих пір відбувся не один суботник попрацювати задля загальної справи виходили цілими сім’ями, з дітьми. І територію прибрали, розрівняли.
Депутат домовився зі своїми друзями-бізнесменами про допомогу у завезенні піску, інших будівельних матеріалів. Встановили парканчик. А завдяки сприянню начальника відділу сім’ї та молоді міської ради Людмили Дорохіної придбали знаряддя для спортивних вправ та дитячих розваг.
Тепер уже й мешканці інших вулиць забажали побудувати такі ж майданчики. Бо дітей на Новомиколаївці дуже багато, і завдання дорослих – зробити їхнє дозвілля більш активним та змістовним.
Люди зрозуміли, що в їхніх силах зробити життя в своєму мікрорайоні кращим.
– А я як депутат завжди допоможу ініціативним, завзятим, – каже Віталій Пінчук. – Адже не варто чекати, що хтось прийде і зробить те, що можеш зробити власноруч. Саме за таким принципом я працюю зі своїми виборцями, і люди готові брати на себе відповідальність.
Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37033 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua