МЕНЮ


25 березень 2011 - 11:16

ЇХНЄ ЗАВДАННЯ – ДОПОМАГАТИ НУЖДЕННИМ


Саме в цьому навчальному закладі створено всі умови для того, щоб студентський волонтерський рух розвивався на повну силу, а майбутні медики відчули відповідальність при наданні безкорисливої допомоги нужденним, самотнім та беззахисним представникам нашого суспільства.

– Вивчаючи досвід різних організацій та профільних навчальних закладів щодо розвитку волонтерського руху, ми дійшли висновку, що саме в нашому медичному коледжі ця справа поставлена досить профе- сійно, – зазначив у своєму виступі голова міської ветеранської організації Віталій Вієвський та подякував колективу навчального закладу за плідну роботу.

Ці слова підтвердила і заступник директора коледжу Світлана Присяжнюк. Вона повідомила, що тут активно працюють загін милосердя та гурток "Благодійність". Основними напрямками роботи є догляд за самотніми ветеранами у лікувально-медичних закладах обласного центру, дітьми-інвалідами, активна участь в акціях "Милосердя" та "Діти України", які передбачають надання допомоги сиротам, збір коштів, одягу та іграшок для дітей з нужденних родин, а також всебічна популяризація донорського руху в Україні. Студенти медколеджу часто відвідують вихованців Будинку немовляти, дитячого будинку "Барвінок" та школи-інтернату, де їх завжди чекають. Підбиття підсумків різноманітних волонтерських та благодійних акцій відбувається на щорічному традиційному заході "Хай теплом та милосердям зігріваються серця". Молоді люди, беручи участь у благодійних акціях, вчаться розуміти чужий біль, співчувати тим, хто потрапив у біду, кого доля обділила здоров’ям, позбавила рідних.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34825 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua