МЕНЮ


23 вересень 2011 - 12:09

Їхня слава не вмре, не загине


Офіцери Кіровоградського гарнізону поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Скорботна Батьківщина-мати», після чого ветеранів привітали зі святом і віддали шану їхньому подвигові заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов, перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов, міський голова Олександр Саінсус та голова міської організації ветеранів України Віталій Вієвський.

Ветеран партизанського руху Марія Майданюк розповіла, що в роки війни на Кіровоградщині діяли 16,5 тисячі партизанів і 5,5 тисячі підпільників. Ветерани разом з представниками влади поклали квіти на могили своїх побратимів (на знімку). Усім їм – і мертвим, і живим – віддали шану військовики підрозділу спеціального призначення, пройшовши з розгорнутим Державним прапором України парадним маршем перед присутніми на мітингу.

Згодом тридцятеро кіровоградських партизанів і підпільників поклали квіти до пам’ятних дощок Семенові Долженку – командирові партизанського загону імені Климента Ворошилова та Петрові Василині – секретареві Кіровоградського підпільного обкому Компартії України. Після покладання ветерани побували в міській раді, де, за рішенням її виконавчого комітету, міський голова вручив кожному з них по п’ятсот гривень матеріальної допомоги і висловив вдячність за виявлені ними у воєнні літа героїзм і патріотизм. Подякували їм за це також комісар Кіровоградського об’єднаного міськрайонного військового комісаріату Олександр Зіньковський та учні ЗОШ № 20, які подарували літнім людям власноруч виготовлені сувеніри й пісню «Червоні маки».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38344 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua