МЕНЮ


15 листопад 2013 - 12:40

Хочуть без формалізму


Засідання громадської ради при головному управлінні Міндоходів в області відбулося у вівторок. Розпочинаючи захід, голова громадської ради Ігор Волков представив колегам Олександра Лебедєва, недавно призначеного на посаду начальника головуправління Міндоходів в області.

Олександр Лебедєв запевнив громадську раду, що за можливості буде присутнім на кожному її засіданні, а всі її рішення братиме до уваги. Також посадовець поділився своїми враженнями від пропозицій стосовно формування порядків денних наступних засідань громадської ради, які надійшли від членів цього дорадчого органу та співробітників обласного ГУ Міндоходів. За словами Олександра Лебедєва, з пропозицій громадських діячів видно, що вони бажають обговорювати наболілі для бізнесу питання, а от співробітники головуправління Міндоходів поставилися до формування порядків денних засідань дорадчого органу не без формалізму.

Після того члени громадської ради затвердили положення про свій дорадчий орган, доповнивши відповідний типовий документ нормою про те, що голова громадської ради при головному управлінні Міндоходів в області входить до складу колегії при цьому ж органі. Далі громадська рада прийняла у свої лави Дмитра Швеця, який представляє громадську організацію суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і навіть очолював громадську раду при місцевій митниці. Також на цьому засіданні обрано заступників голови громадської ради (ними стали Тамара Самиляк та Дмитро Швець) та нового секретаря ради (Наталію Гайворонську). А від утворення власних вузькоспеціалізованих комісій громадська рада утрималася. На думку більшості її представників, це ускладнило б її діяльність і не сприяло б її ефективності.

Це вже друге засідання громадської ради при головному управлінні Міндоходів в області. Перше відбулося у липні нинішнього року, на ньому було обрано головою ради Ігоря Волкова, який очолював аналогічний дорадчий орган при обласній податковій до того, як цю службу було об’єднано з митною й утворено Міністерство доходів та зборів. Власне, ця реформа й стала причиною утворення нових громадських рад при управліннях Міндоходів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36318 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua