МЕНЮ


15 листопад 2013 - 11:00

Як розпізнати sms-повідомлення від феміди


Як уже повідомлялося в ЗМІ, з 1 жовтня нинішнього року всі місцеві та апеляційні загальні суди України викликають учасників кримінальних проваджень з допомогою SMS.

Та ще багато людей не знає, як потрібно реєструватися для отримання таких повідомлень, як визначити, чи дійсно така-то SMS-ка відправлена судом тощо. За роз’ясненнями редакція "ВГ" звернулася в територіальне управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області.

– Судові повістки у вигляді SMS-повідомлень надсилаються учасникам кримінальних проваджень, – розповіла головний спеціаліст сектору організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій ТУ ДСАУ в області Ілона Діордієва. – Щоб отримувати їх, учасник процесу має подати до суду відповідну заяву. SMS-повістки надходитимуть на телефонний номер, вказаний у цій заяві. Абоненти мобільних операторів "Київстар", "МТС" та "Life" отримуватимуть ці повідомлення під коротким альфанумеричним ім’ям SUDPOVISTKA (замість номера телефону відправника), абоненти СDMA-операторів "PEOPLEnet" та "Інтертелеком" – під коротким номером 4116.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35427 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua