МЕНЮ


4 серпень 2017 - 16:35

Як у Кропивницькому боротимуться з аномальною спекою


Пік підвищення температури повітря у Кропивницькому припаде на 5-6 серпня: у ці дні термометр зафіксує 37 градусів за Цельсієм у тіні. У ці дні активно працюватиме муніципальний патруль, який контролюватиме традиційні місця стихійної торгівлі з метою недопущення реалізації продуктів харчування, що швидко псуються, повідомив заступник міського голови Кропивницкьгого Олександр Мосін.
Окреме доручення отримали керівники ТОВ "Екостайл": вивезення сміття з контейнерних майданчиків і приватного сектору має відбуватися чітко за спланованим графіком.

Територію міста у спекотні дні двічі на день поливатимуть водовози КП "Універсал – 2005".
Комунальники також отримали завдання прискорити роботи з ремонту пішохідного мосту через Інгул, завершити його фарбування і вже з наступного тижня заповнити русло річки водою.
Будуть введені додаткові обмеження на рух великогабаритного і великовагового транспорту територією міста. Відповідно до підготовленого проекту рішення виконавчого комітету міської ради, який проходить наразі процедуру прийняття шляхом опитування, у період із 10:00 до 22:00, при температурі повітря вищої за 28 градусів Цельсія, вулицями міста забороняється пересуватися транспорту вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад сім тонн.
Олександр Мосін також звернувся до представників громадських організацій і політичних партій утриматися у ці дні від проведення масових акцій на території міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35489 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua