МЕНЮ


22 лютий 2018 - 09:23

Як захистити інформацію в інтернеті


Як здорово, що інтернет дозволяє з легкістю відправляти і отримувати інформацію. Це було б на сто відсотків чудово, якби не зловмисники, які звичайно ж придумали, як отримати вигоду з цієї ситуації. Вони з задоволенням викрадуть ваші особисті дані, гроші і конфіденційну інформацію, якщо ви будете передавати свої дані по незахищених каналах. І тому для захисту користувачів був розроблений спеціальний протокол безпеки SSL.

SSL або SecureSocketLayer (рівень захищених cокетов) - це зашифрований протокол безпеки. Таким чином, при його використанні інформація передається не у відкритому вигляді, а в зашифрованому. Щоб її розшифрувати, необхідно мати спеціальний ключ, який доступний тільки власнику ресурсу, що використовує конкретний SSL-протокол. З його допомогою зв'язок між користувачем і браузером стає безпечним. Для здійснення цього власнику сайту необхідно отримати SSL сертифікат.

SSL сертифікат є цифровим підписом сайту, яка підтверджує його справжність. Отримати його можна в спеціалізованих сертифікованих центрах. Наявність безпечного з'єднання у веб-ресурсу можна помітити неозброєним оком:

- на початку адреси сайту ви побачите не HTTP, а HTTPS, що підсвічується зеленим. «S» означає не що інше, як «secure» - «безпека»;

- в адресному рядку буде відображатися значок замка.

Переваги SSL сертифікатів

Захист інформації. Це найочевидніший бонус використання SSL з'єднання. З нього логічно випливає:

Довіра до ресурсу. Адже користувач може не хвилюватися за свою інформацію і гаманець. А значить:

Гроші дійдуть до одержувача, а не будуть перехоплені шахраями. Від цього виграють як користувачі, так і власники.

Крім того, репутація надійного гравця онлайн-бізнесу буде підтверджена центром сертифікації. Користувачеві це дасть гарантії реальності використовуваного ресурсу.

Пошукові системи також заохочують використання сертифікатів безпеки. Так Google вже незабаром планує позначати небезпечні HTTP ресурси і знижувати їх у видачі.

Резюмуючи все вищесказане, ми не помилимося, якщо назвемо використання SSL сертифікатів необхідністю в нинішній час. В першу чергу, для тих, чий бізнес пов'язаний з платіжними системами і передачею персональної інформації. Це забезпечить спокій як власникам веб-ресурсів, так і користувачам. Тому, якщо ви є власником онлайн-ресурсу, зверніть увагу на його захист та репутацію.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38545 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua