МЕНЮ


19 вересень 2012 - 16:49

Юні теж займаються політикою


Майже 90 делегатів – учнів кіровоградських шкіл зібрались на позачергову сесію міського парламенту дітей, присвячену 225-й річниці створенню Єлисаветградської міської думи. Привітати майбутніх політиків прийшли секретар міської ради Ігор Волков, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко та заступник начальника управління освіти міської ради Євген Серопян.

На початку сесії дітей чекало театральне дійство про перше засідання Єлисаветградської міської думи, до складу якої тоді, окрім міського голови, входили лише шестеро гласних (депутатів), і лише згодом їх число було збільшене до 26 служителів громади.

– Сьогодні Кіровоградська міська рада налічує 76 депутатів, – повідомив Ігор Волков. – Але й реалії змінились, і проблеми, які доводиться постійно вирішувати депутатському корпусу, щоб місто з кожним днем гарнішало та було комфортним для проживання, а ми, кіровоградці пишались тим, що родом із Кіровограда.

Ігор Волков також передав присутнім на сесії міського парламенту дітей щире вітання від міського голови Олександра Саінсуса, всіх депутатів та зазначив, що переконаний у тому, що багато хто із нинішніх маленьких парламентаріїв у майбутньому обов’язково стане депутатом рад різних рівнів, у тому числі й народними.

Серед сьогоднішніх проблем обласного центру – безконтрольна роздача міських земель. І ось зараз настав час докорінно змінити ситуацію.

– Я звернувся до міського голови з пропозицією запровадити мораторій на виділення земельних ділянок на прибудинкових територіях для спорудження гаражів, які часто-густо будуються на дитячих майданчиках, – повідомив секретар міської ради. – Вже у жовтні дане рішення буде прийнято.

А ще Ігор Вікторович проанонсував чергову ініціативу міської влади – назвати на честь почесного громадянина міста Кіровограда славетного фізика-ядерника лауреата Нобелівської премії Ігоря Тамма одну з вулиць міста.

Також Ігор Волков розповів присутнім про успішну діяльність молодіжної ради міста, до складу якої входять студенти місцевих вищих навчальних закладів.

– Було б дуже добре, щоб представники міського парламенту дітей також увійшли до складу молодіжної ради, – запропонував Ігор Волков. – Це дозволить юним парламентаріям активніше долучатись до вирішення молодіжних питань, на практиці застосовувати свої знання та здібності.

У ході сесії міського парламенту дітей присутні заслухали авторів проекту «Історичний аспект створення Єлисаветградської міської думи» Єлизавету Мостову та Владислава Кашпуренка.

Також розглянули питання про діяльність міського парламенту дітей у співпраці з міською радою та намітили подальші кроки щодо запровадження ініціатив кіровоградського школярства.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3919 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua