МЕНЮ


23 вересень 2011 - 15:21

Податкові міліціонери викрили 73 злочини економічної спрямованості


Співробітники податкової міліції області відійшли від практики викриття нетяжких злочинів. Наслідком такої переорієнтації стало те, що 63 з них (86,3 відсотки) відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких.

В ході оперативного супроводу документальних перевірок суб’єктів господарювання викрито 26 злочинів за ухилення від сплати до бюджету податків та платежів, 22 з яких – в особливо великих розмірах. Також виявлено 55 необґрунтованих заяв на відшкодування ПДВ з бюджету, за наслідками перевірок порушено 9 кримінальних справ за ст. 191 Кримінального кодексу України.

Протягом січня-серпня поточного року за матеріалами підрозділів податкової міліції області порушено 7 кримінальних справ за ознаками злочинів, передбачених ст. 209 Кримінального кодексу України, якою передбачається покарання за легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом).

З початку року викрито діяльність 20 суб’єктів господарювання, які мають ознаки фіктивності, припинено діяльність двох „конвертацій них” центрів.

Також співробітники податкової міліції викрили 6 злочинів за фактами незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 7,2 млн. грн., із них підакцизних товарів – на суму 1,2 млн. грн. Припинено діяльність 13 підпільних виробництв, із яких 5 – з незаконного виготовлення підакцизних товарів.

Протягом восьми місяців поточного року за результатами оперативного супроводу розслідування кримінальних справ закінчено провадженням та направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 30 злочинах, у тому числі 24 тяжких та особливо тяжких.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3533 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua