МЕНЮ


5 березень 2010 - 08:41

З ПРОБЛЕМАМИ – ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ


Найбільше телефонних дзвінків цього разу надійшло від мешканців багатоповерхівки по вулиці Жовтневої Революції, 20, корпус 1. Справа в тім, що вони вже кілька діб потерпають від відсутності води. Будинок кооперативний, його жителі не мають окремих особових рахунків для оплати послуг КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство". На жаль, голова кооперативу не дуже добросовісно співпрацює з комунальниками, вчасно не здійснює розрахунків за спожиту воду, а ті, у свою чергу, борються з неплатниками доступними їм методами. Якогось впливу на такого недбайливого голову міська влада не має, тому Володимир Пузаков порекомендував членам кооперативу поставити питання на своїх зборах про доцільність перебування на посаді такого керівника, обрати іншого, з яким згодом можна буде співпрацювати та вирішувати питання про переведення мешканців будинку на особові рахунки, щоб кожен платив за себе, а не як зараз: одні платять, інші – ні, накопичуючи борги, а страждають усі.

Телефонувала мешканка будинку, що знаходиться біля Колгоспного ринку. Вона повідомила, що новозбудований підземний перехід – добра справа, люди ним почали користуватись, але торговельники так його захарастили, що вже й пройти немає можливості. Жінка просила Володимира Пузакова навести там порядок, адже виходить так, що "підземку" збудували не для перехожих, аби ті могли безпечно долати жваве перехрестя, а для торговців, які продають тут різноманітний крам. Треба зробити так, щоб було зручно всім, і в першу чергу – людям, які хочуть дістатись до Колгоспного ринку.

А інвалід Великої Вітчизняної війни першої групи Микола Чабанов звернувся до міського голови із проханням допомогти у ремонті даху його будинку на вулиці Прирічній, який перебуває на відповідній черзі. Володимир Тихонович пообіцяв посприяти, щоб покрівлю полагодили вже в нинішньому році.

Кіровоградці бачать, якими темпами у місті ведуться роботи щодо відновлення зовнішнього освітлення вулиць обласного центру. І не лише пожвавлених транспортних магістралей та спальних мікрорайонів, а й приватного сектора. Тому мешканець вулиці Авіаційної, 86/38 просив міського голову включити до плану і цю вулицю на Новомиколаївці.

А от Ларису Кравченко, яка мешкає у будинку по вулиці Фрунзе, 18/21, обурює самовільна забудова запасного ходу їхньої житлової споруди однією з мешканок, яка стверджує, що вона приватизувала ці приміщення загального користування. Жінка наполягає на розслідуванні цієї справи, адже тепер перекритий доступ до будинкових комунікацій та газових мереж. Тут же міський голова дав доручення ретельно розібратись у порушеному питанні: чи приватизація була проведена законно.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34232 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua