МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 10:14

"Зірці" пообіцяли щасливе майбутнє


Новим власником і президентом ФК "Зірка" став кіровоградський підприємець Максим Березкін. Новим директором – Сергій Ольшанський, а виконавчим директором і тренером дитячо-юнацької команди клубу – Андрій Антонов.

Інформація про це прозвучала на прес-конференції, в якій, окрім названих осіб, взяли участь почесний президент клубу голова ОДА Сергій Ларін, тренер команди Ігор Жабченко.

Усі вони висловили вдячність попередньому власникові "Зірки" Миколі Онулу за її реанімацію. Сергій Ларін також розповів, що протягом року спілкувався з кількома кіровоградськими бізнесменами, які цікавляться футболом, щодо перспективи придбання ними клубу. Урешті-решт, погодився тягти футбольного плуга Максим Березкін.

Футболістам поставлено завдання протягом останніх чотирьох матчів першої половини сезону набрати сім – дев’ять очок і пересісти з "ослячої лави" турнірної таблиці на вище місце. Завдання на весь нинішній чемпіонат – завершити його на восьмій – десятій позиціях та якомога успішніше зіграти в матчах Кубка України. А наступного чемпіонату – увійти до трійки першолігівських лідерів. Для заохочення до такого прориву президент клубу обіцяє повноцінне фінансування команди, а почесний президент – усебічну підтримку. Якщо ж прориву не відбудеться, то, зазначив Сергій Ларін, керівництву команди доведеться приймати жорсткі кадрові рішення.

Та навіть за умовно успішного (адже зараз "Зірка" поміж вісімнадцяти команд посідає в турнірній таблиці чотирнадцяте місце) завершення першого кола, розповів Ігор Жабченко, під час зимових "канікул" до команди залучать кількох досвідчених футболістів для її підсилення та "прищеплення психології переможця".

Ішлося також про заплановане зміцнення матеріально-технічної бази команди і створення на її стадіоні сучасної тренувальної бази (монтаж сучасної системи зрошення футбольного поля, облаштування нових тренувальних полів, придбання велико- та середньомістких автобусів), розвиток дитячо-юнацького футболу (зокрема заснування при "Зірці" футбольної академії), повернення на трибуни стадіону вболівальників команди, якій наступного року виповниться дев’яносто років (для цього потрібно не лише моторніше грати футболістам, а й облаштувати стадіон за сучасними вимогами), відкриття музею футбольного клубу "Зірка", а також створення умов для повернення в команду найкращих її вихованців та якісного професійного зростання юних кіровоградських футболістів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39349 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua