МЕНЮ


26 грудень 2001 - 15:58

З’ЇЗД ДЕМОКРАТІВ — ВПЕРШЕ У КІРОВОГРАДІ


Голова Демократичної партії України, народний депутат України Ганна Антоньєва відкрила роботу XI з'їзду, який проходив у історичному приміщенні театру корифеїв української сцени. У доповіді Ганна Петрівна охарактеризувала політичну ситуацію в Україні напередодні виборів та готовність Демократичної партії України до виборчих перегонів. Голова партії поінформувала делегатів з'їзду про переговори щодо створення правоцентриського національно-демократичного блоку із партією "Демократичний Союз".

Делегати з'їзду обговорили це дуже важливе питання і схвалили основні положення Угоди про створення виборчого блоку між ДемДУ та ДемСоюзом. Її визначальною рисою є паритетність стосунків партнерів.

Офіційна назва блоку буде затверджена на міжпартійному з'їзді у січні 2002 року. XI з'їзд ДемПУ сформував список із 110 осіб, яких буде запропоновано від партії до спільного списку блоку, а також обрано делегатів на міжпартійний з'їзд.

Голова партії Ганна Антоньєва підтвердила висловлену раніше думку про свій намір балотуватися у народні депутати по мажоритарному округу №98 у місті Кіровограді.

Делегати з'їзду зійшлися на думці, що блок демократичних партій "Демократична партія України - Демократичний Союз" займе свою нішу у політичному спектрі України як блок неолігархічних партій і матиме гарні перспективи на майбутніх виборах.

Прес-служба ДемПУДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34916 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua