МЕНЮ


24 сiчень 2011 - 13:06

За приписом прокурора погашено понад 1 мільйон грн. боргу з виплати заробітної плати


Питання додержання законодавства щодо своєчасної оплати праці було і залишається пріоритетом прокурорської діяльності. Прокурори Кіровоградщини усіма засобами прокурорського впливу реагують на порушення керівниками різного роду підприємств, установ, організації норм трудового законодавства.

Як ми вже повідомляли, минулого року, за втручання прокуратури Кіровоградської області мешканцям міста та області виплачено майже 40 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати. Уже у січні цього року міжміськрайпрокурорами за фактами безпідставної невиплати заробітної плати відносно керівників підприємств порушено дві кримінальні справи, а за документами прокурорського реагування громадянам відшкодовано понад 2 млн. грн. боргів із виплати заробітної плати.

Прокуратурою міста Кіровограда в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів про оплату праці на ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» виявлено заборгованість з виплати заробітної плати перед його працівниками на суму 1 млн. 389 тис. грн..

Керівнику вищевказаного підприємства прокурор обласного центру вніс припис, за яким вимагав негайно усунути порушення вимог законодавства про оплату праці на ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та виплатити існуючу заборгованість із зарплати працівникам підприємства.

Прокурорський припис виконано, заборгованість із заробітної плати у сумі 1 млн. 389 тис. грн. погашено.

Робота на вказаному напрямку продовжується.

Прес-служба прокуратури областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4164 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua