МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 13:19

Забагато турботи про них не буває


150 делегатів зібрались на звітно-виборну конференцію Кіровоградської міської організації ветеранів України. Серед почесних гостей були міський голова Олександр Саінсус, його перший заступник Василь Дзядух та заступник міського голови Лариса Андреєва.

Підсумовуючи роботу організації за п’ятирічний період, її очільник Віталій Вієвський зазначив, що саме Кіровоградська міська організація є найбільшою в області та налічує у своїх лавах понад 50 тисяч членів, діють 137 первинних осередків організації за місцем проживання ветеранів. Активна співпраця з органами місцевого самоврядування дає можливість повною мірою відстоювати права людей похилого віку, допомагати їм матеріально, отримувати кваліфіковану безкоштовну медичну допомогу, забезпе- чувати безоплатно ліками тощо.

І те, що така співпраця дійсно дієва та багатогранна, засвідчили слова Олександра Саінсуса, який, зокрема, зазначив, що лише в 2011 році надано грошової допомоги 413 ветеранам, які потрапили у складні життєві обставини та потребують тривалого лікування, на загальну суму близько трьохсот тисяч гривень. На облаштування палат для ветеранів Великої Вітчизняної війни в стаціонарах лікувальних закладів міста протягом 2011-2013 років планується виділити 355 тисяч гривень, а для забезпечення лікарськими засобами за пільговими рецептами до 2015 року передбачено два мільйони 775 тисяч гривень.

А ще у нинішньому році двоє ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали ключі від квартир. За рахунок позабюджетних коштів придбано для ветеранів два автомобілі "Славута".

– Влада не має права самоусуватись від щоденних проблем ветеранів, адже забагато турботи про них не буває, – підсумував на конференції міський голова.
Делегати звітно-виборної конференції визнали роботу її керівництва задовільною й переобрали головою організації Віталія Вієвського на наступний термін.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35761 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua