МЕНЮ


22 листопад 2013 - 14:36

Заборгованості із зарплати в бюджетній сфері у цьому році не буде


Про це заявила заступник голови обласної державної адміністрації Галина Пастух на засіданні координаційної ради організацій профспілок бюджетних галузей.

На засіданні розглядалося питання фінансового забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Позицію профспілок з цього приводу висловив голова Федерації профспілок області Сергій Петров: “Проблеми із цим в області є, зокрема існують поодинокі факти порушення строків виплати зарплати у поточному кварталі та недофінансування бюджетних галузей”.

Директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Сергій Шеремет підтвердив, що такі випадки трапляються, але це, скоріше, пов’язано із технічними питаннями. “Станом на 1 листопада в області відсутня прострочена кредиторська заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетній сфері. Існуючий фінансовий ресурс дасть змогу повністю забезпечити зарплатою бюджетників протягом листопада та першої половини грудня. На сьогодні Кабінет Міністрів України готує перерозподіл коштів на фінансування зарплати у кінці бюджетного року”, – повідомив директор департаменту.

“Фінансові служби щодня повинні моніторити ситуацію із виплати заробітної плати бюджетникам і негайно реагувати на затримки”, – наголосила заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35872 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua