МЕНЮ


3 серпень 2012 - 15:36

Започатковано стипендії для спортсменів


Рішення про започаткування стипендій для спортсменів Кіровоградщини – переможців та призерів Олімпійських, Олімпійських юнацьких, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, всесвітніх універсіад, чемпіонатів світу, Європи та України – затверджено на черговій сесії обласної ради.

На цьому ж сесійному засіданні прийнято ряд обласних програм: розвитку театрального мистецтва, працевлаштування молоді, "Впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно- комунікаційних технологій "Сто відсотків" та енергоефективності Кіровоградської області.

Також затверджено три проекти, що пропонуються цього року до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Серед них – проект обласного дитячо-юнацького центру "Система інформаційної підтримки дитячих та молодіжних ініціатив", проект центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій "Електронний громадянин Кіровоградщини", мета якого – подолання неосвіченості населення області у питаннях застосування інформаційних технологій, та проект ОКВП “Дніпро-Кіровоград” щодо впровадження автоматичної системи управління та диспетчеризації режимів роботи каналізаційних насосних станцій підприємства.

На цьому ж засіданні достроково склали депутатські повноваження депутати обласної ради від Партії регіонів Богдан Андрющенко та Світлана Горбенко.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36781 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua