МЕНЮ


12 грудень 2013 - 13:46

Зарплати у "конвертах" позбавляють соціального захисту


– Така робота відбувається відповідно до завдань Президента України, якими окреслені стратегічні напрямки соціальних реформ, – підкреслила заступник начальника управління економіки міської ради Аліна Пузакова. – Одним з них визначено і сприяння ефективній зайнятості та створення нових робочих місць для громадян. Керівники підприємств, які своїм працівникам виплачують гроші в "конвертах", не тільки роблять найманих працівників заручниками ситуації, а, в першу чергу, неопосередковано страждають самі. Адже нелегальна виплата зарплати призводить до несплату податку на доходи з фізичних осіб, а саме цей податок є основним компонентом наповнення міського бюджету. Потім ми нарікаємо на незаасфальтовані дороги, невідремонтовані будинки, відсутність вуличного освітлення тощо. Працівники ж при цьому позбавляються будь-яких соціальних виплат та державного захисту.
Протягом січня – листопада цього року проведено 14 засідань міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, на які було запрошено 540 керівники підприємств – порушників трудового законодавства. Аналогічними робочими групами Ленінського та Кіровського районів у місті Кіровограді заслухано 438 керівників підприємств.
У результаті проведеної роботи, за попередніми підрахунками, кіровоградцям донараховано більш як 576 тисяч гривень зарплати. З них додаткові надходження до міського бюджету склали 123 тисячі гривень та до Пенсійного фонду – 223 тисячі гривень. Також обстежено 823 суб’єктів господарювання та легалізовано 146 робочих місць.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4038 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua