МЕНЮ


27 жовтень 2011 - 15:15

Зарплату платити, й відрахування - теж


Про вжиття заходів щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску підприємствами Кіровограда йшла мова на черговому засіданні міської комісії з питань виплати заробітної плати та інших соціальних виплат.

Голова комісії начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко зазначила, що, за інформацією головного управління Пенсійного фонду в області, обласний центр посідає перше місце за цим видом заборгованості. Тому на засідання комісії були запрошені керівники підприємств, де сума заборгованості по заробітній платі, а, відповідно, і відрахувань єдиного соціального внеску досить значна. Першими у цьому «чорному» списку значаться ВАТ «Автобусний парк», ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», обласне комунальне підприємство «Надра Кіровоградщини», державне підприємство «Кіровоградський ремонтний завод» та інші.

Розглядаючи кожну конкретну ситуацію на тому чи іншому підприємстві, члени комісії уважно вислуховували їх керівників, які звітували про заходи щодо виходу із складної фінансової ситуації. Хоча, наприклад, працівники ВАТ «Автобусний парк» заробітну платню отримують регулярно, але при цьому підприємство заборгувало до Пенсійного фонду близько двох мільйонів гривень. Але найскладніша ситуація на ДП «Кіровоградтепло». Маючи заборгованість населення за надані послуги у розмірі 12 мільйонів гривень, підприємство не здатне розрахуватись з працівниками і завинило їм понад два мільйони гривень зарплати і приблизно таку ж суму – Пенсійному фонду.

На інших підприємствах поступово розпродують майно через аукціони, що допоможе вибратись з боргової ями, а «Надра Кіровоградщини» зараз перебуває у стані ліквідації. При цьому керівники сподіваються, що до кінця року фінансова ситуація вирівняється і це дозволить виплати і зарплатню, і погасити заборгованість по єдиному соціальному внеску. Зі свого боку члени комісії обіцяли всіляку підтримку у вирішенні фінансових проблем.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37613 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua