МЕНЮ


22 листопад 2013 - 17:39

Затвердження плану зонування зрушило з місця розгляд земельних питань


20 листопада відбулося друге засідання 30-ї сесії Кіровоградської міської ради.

Перед початком роботи сесії голова міської територіальної виборчої комісії Віктор Ковальчук оприлюднив рішення тервиборчкому про припинення повноважень депутата міської ради Любові Виноградової та визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата за списком від Партії регіонів, а саме – керуючої справами виконавчого комітету міської ради Лідії Єльчанінової.

Традиційно міська рада розпочала свою роботу з розгляду депутатських запитів. За інформацією секретаря міської ради Ігоря Волкова таких запитів надішло вісім, п’ять з яких передбачали виділення матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим кіровоградцям і три стосувалися вирішення питань життєдіяльності міста. Депутати підтримали всі запити.

Міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2013 рік, яким перерозподілила субвенції з державного бюджету. За словами начальника управління фінансів міської ради Любові Бочкової, в бюджеті враховано субвенцію на перевезення пільгових категорій громадян у сумі 759 400 гривень, з них на пільгові перевезення електротранспортом – майже 734 717 гривень та 24 683 гривні – залізничним транспортом.

Депутатський корпус підтримав також два звернення до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Голови Верховної Ради України Володимира Рибака. У першому йдеться про необхідність виділення бюджету Кіровограда додаткової дотації з державного бюджету в сумі 33,8 мільйона гривень для виплати у повному обсязі заробітної плати працівникам закладів освіти та охорони здоров’я і на оплату енергоносіїв бюджетним установам, а у другому – про термінове вирішення питання проведення платежів органами Державної казначей- ської служби та запропоновано розглянути ситуацію із блокуванням коштів органами Державної казначейської служби на Бюджетному комітеті Верховної Ради або ж провести відповідні парламентські слухання.

Найбільше у порядку денному другого засідання було питань щодо врегулювання земельних відносин. Чому їх було так багато, пояснила секретар постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Тетяна Білоброва. У зв’язку зі змінами в законодавстві України міська рада з лютого не розглядала земельні питання. Після затвердження міською радою 19 вересня цього року плану зонування території Кіровограда з’явилася правова підстава повернутись до розгляду звернень мешканців міста щодо вирішення їхніх питань, пов’язаних з регулюванням земельних відносин.

За весь цей час з початку року, поки був призупинений розгляд земельних питань, від юридичних та фізичних осіб надійшло 865 заяв. Профільна депутатська комісія погодила винесення на розгляд міської ради 800 питань. Переважна більшість з них стосується оформлення земельних ділянок під житловими будинками.

А ось всі питання, пов’язані з виділенням земельних ділянок під гаражі, у зв’язку з внесенням змін до рішення міської ради “Про затвердження тимчасового положення про порядок передачі (надання) земельних ділянок для гаражного будівництва на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків міста Кіровограда” депутати домовилися розглянути на наступній сесії.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32312 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua